Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, Urak! Hogyan tudnám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, Urak! Hogyan tudnám kiélni a lábfétisem?

Figyelt kérdés
Mindig merev szemekkel bámulom a szép, női lábakat, de a legtöbb nő nem vevő erre a fétis fajtára...

2019. szept. 18. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Én fel tudok ajánlani egy 44-es, enyhén gombásat, kissé repedezett bőrrel és egy nehéz munkanap után elég egyedi aromavilággal.
2019. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress egy baràtnőt aki vevő rá, és akkor rajta kiélheted a percerzióidat!
2019. szept. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod rá a választ, olyan partnerrel akit ez vonz, vagy legalábbis elfogadja. Talán ne a fétissel indíts, hanem egyszerűen keress egy nyitott nőt, akivel megértitek egymást, aki emberként szeret, elfogad. Sok sikert :)
2019. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem itt keresendő a probléma. A nők többége itteni válaszok alapján benne van, ha nem őt nem is izgatja különösebben, simán belefér a másik boldogságáért. A probléma inkább azzal van, hogy egy nő sem áll szóba veled, nem? Ha a lábfétissel kezded, akkor meg talán kár csodálkozni az elutasításon.
2019. szept. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a lábfétissel kezded, akkor meg talán kár csodálkozni az elutasításon."


Ha valaki elmondja a "dilijét", akkor az szerintem korrektebb, minthogy egyszer csak szembesülni ezzel a dologgal, aminek a következménye: A, vagy lapát; B, vagy elfogadja a másik fél, és belemegy, vagy; C, (ritka eset, de) neki is tetszik a dolog, mert ismeri.

Nem tudom, de számomra is teljesen UFÓ, hogy az anál-orál, és tsi. 1000-el elfogadott, mint egy egyszerű lábfétis. De miért?(F)

2019. szept. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ismerkedéskor semmiképp se ezzel indíts. Később, felajánlhatod, hogy mondjuk megmasszírozod a lábát, és akkor kitérhettek erre is, finom bókokkal fűszerezve, semmiképp se elrettentve. Vedd figyelembe, hogy vannak egyéb testrészei is, és Ő igényli, hogy azok is tessenek neked. Ha pedig nem vevő a dologra, lehet picit próbálkozni, de amúgy el kell fogadni, sokan undorodva gondolnak a lábakra.
2019. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem a legelején mond el, ha elutasító, minek pazarolni rá az időd?
2019. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!