Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk miért annyira válogatós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért annyira válogatósak finnyásak? Én az olyan fiúkat szerettem akiknek mindegy csak lyuk legyen

Figyelt kérdés

Mostanában egyre jobban érzem a társkereső mkön is hogy még a 40 éves kopasz ráncos öreg férfiak is a fullos nőkre vadásznak a bombázókra de csak dugásra kell nekik a partner.


De nem lenne egyszerűbb inkább a csúnya lányokra hajtani?

Akkor nagyobb esély lenne arra hogy legyen belőle valami.


De a mostani pasik olyan finnyásak válogatósak én a olyan pasikat szeretem akiknek mindegy csak nő legyen oszt kész , ezek a igazi heteroszexuális férfiak akik vonzódnak minden nőhöz származástól testsúlytól szépségtől függetlenül.



2019. szept. 20. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Ennyire ronda, vagy ennyire kamu vagy? :P
2019. szept. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez most egy szexhirdetés?
2019. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos a férfiak egyértelműen a látványra gerjednek be, de ez mondjuk logikus is...


A nők állítólag (azt mondják, vagy azt hazudják), hogy bennük van érzelem és nekik a belső a fontos, az érzelem, blablabla... :-) ...de valójában ők sem púpos, egyszemű férfiakat választanak! :-)

2019. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha téged az olyan pasik vonzanak akik a krumplit is ha nem gurul el akkor egészségedre - a partnereid biztos díjazzák. Viszont legyél olyan jó magaddal és a partnereiddel szemben is, hogy használsz óvszert.
2019. szept. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát én egy 21 éves lány vagyok de én egy hajléktalan férfivel is szexelnék ha normális lenne.
2019. szept. 20. 17:48
 6/13 anonim ***** válasza:

En ilyen vagyok akit leirtal :) barmilyen lehet kulsore csak legyen jo fej. Pefig nem is vagyok ronda pasi..


29/F

2019. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Aszondják, ronda vagy... tényleg?
2019. szept. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Csak az igénytelen pasi dugna még minden lányt akinek punci van a lába között.

N

2019. szept. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja te vagy az a 21 éves lány aki 80-90 pasival fogott erre büszke még voltál szifiliszes is
2019. szept. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj találsz olyat bőven aki a legyet is reptében... Ha neked erre van igényed, hát váljék egészségedre. Azért egy normális hapsi képes az ösztönein uralkodni, és nem az neki a fő szempont, h minél több felé széthintse a magvait. Ha neked ez nem jön be, hát a te dolgod, de arra azért készülj fel, h az ilyen hapsik nálad sem időznek majd sokáig...
2019. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!