Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nektek elég egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek elég egy lány szexre? Nem unalmas?

Figyelt kérdés

Sok fiúnak nem elég egy lány.

Hiszen annyi gyönyörű lány van vannak dundik karcsúk nagy mellű kis mellű vörös szőke fekete barna ázsiai fekete néger érett fiatal annyi gyönyörű szép nő van olyan gyönyörű a élet annak akinek van pénze kocsija és jó képű sármos az rengeteg csajt meg tud dugni.


Én ismerek ilyen pasikat akik gazdagok jól néznek ki és nem elég nekik egy csaj élvezik a életet nagy kanállal falják a életet.

Persze mellette van feleségük van barátnőjük akiket szeretnek de nem is csak a testi vágyak hanem a élet élvezete vagy dicsőség miatt nagyon sok lányt kipróbálnak hiszen ahogy mondják egyszer élnek a sírba nem vihetik a pénzüket és a koporsóban már nem tudják élvezni a életet mert ott már csak alvás van örök alvás.



2019. szept. 22. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha jó a kapcsolat, akkor nincs értelme kockáztatni. Csak akkor keresnek a pasik új csajt a szexre, ha a mostanival gond van.
2019. szept. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem mindenki számára az jelenti az életben az élvezetet, hogy minél több emberrel szexelhessen.


Én számomra teljesen elég lenne egy lány akivel érzelmi szál is összefűz. Bőven elég lenne a boldogsághoz.

2019. szept. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre jó a nyílt kapcsolat, Nyílt házasság

Vagy akinek nem elég 1 nő ne verjen gyökeret 1 nobel se hanem menjen a nagyvilagba

2019. szept. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Volt néhány kapcsolatom (és igen kamaszkoromban érdekelt, milyen több lánnyal a szex), de tapasztalatból mondom mióta megtaláltam azt a páratlan lányt az életembe, aki mai napig lázba tud hozni (3 év után is), akivel minden eltöltölt perc pihentető, kémia is rohadtul passzol. Kell a fenének más lány, ha megtaláltam a tökéletest.
2019. szept. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

Van akinek elég. Én azért évente 2-3 új "élményt" beszerzek.

Céges buli után, továbbképzésen vagy meló közbeni kapcsolatépítés során.


Kérdező: téged is így dugott meg valaki és most zavar a dolog vagy honnan jött a kérdés?

42f

2019. szept. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

Na igen, én is ilyen playboy életet akarok élni, mert pont ugyan ezt érzem. Szerintem a legjobb az, ha nem akarsz egy nőt bekebelezni magadnak, hanem keresed az új élményeket.

Persze megértem azokat is akik egy nővel akarják mélyíteni a kapcsolat, de én nem ilyen vagyok.

Szóval, nem elég egy lány.

2019. szept. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagyunk egyformák, és a boldogság sem ugyanazt jelenti mindenki számára. Az élet "élvezete" sem feltétlenül mindenki számára jelenti azt, hogy mindenkit meg kell dugni.

Ha én szeretek valakit, akkor nekem csak ő kell, érzelmileg és testileg is egyaránt. Egyetlen nő mellett is lehet élvezni az életet. Az is igaz, hogy valószínűleg a többség nem osztja az én nézőpontomat.

2019. szept. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel gond ha mindezt nem egymas hata mogott csinaljak, megalazva a masikat, minden nap a szemebe hazudva. Ha meg van beszelve h neha belefer kikacsintani akkor hajra. En csak azokat tartom undorito embernek akik hazudnak es atverik azt akit allitolag szeretnek. Megsugom ha szeretsz valakit nem teszel ilyet vele. Szoval ilyen nincs amit leirtal h szereti de azert atbassza amikor tudja. Ez nem szeretet:) Szexelni lehet massal ugy h kozben szereted a parod. Ezt hivjak nyitott kapcsolatnak. De hazudni atverni megalazni nem tisztelni...ez nem szeretet;)

Nem minden pasi ilyen. Mindenkinek mast jelent a boldogsag es az elet elvezete. En nokent pl ha nincs kapcsolatom akkor nem vetem meg a jo szexet. De ha megtalalnam azt a pasit akivel komolyan,hosszu tavon tudnank tervezni egymassal es teljesen passzolunk akkor en siman leelnek 60evet is ugy h csak vele szexelek.

2019. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 orton ***** válasza:
100%

Ha csak testi vonzalom és szexuális a kapcsolat, szubjektív vélemény és tapasztalatból írom, hogy max 1 évig tartós. Utána unalmas lesz és üres. Szóval igen, általában ekkor tovább lép a férfi vagy van párhuzamosan is más.


Ha érzelmi szál is köt a másikhoz és kitűnő barátok vagyunk amellett hogy tökéletes a szex, eszem ágában sincs megcsalni vagy dobni.

2019. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!