Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan lehet észrevenni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet észrevenni, hogy egy srác csak leakar veled feküdni, vagy komolyat is akar?

Figyelt kérdés

2019. szept. 22. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl. állandóan ez a témája, erről beszél. Nem igazán figyel rád.
2019. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Ez egy örök kérdés.. évezredes.. De hogy le akar fektetni az szinte biztos ha már rádnyomult. A többit látnod, érezned kell. De lesz olyan aki csőbe húz.

De a másik dolog: a szex nem egy ajándék amit te adsz a srácoknak kicsilány. A szex egy esemény amit neked is élvezned kell és akarnod kell. Az hogy kivel teszed.. na ez a kérdés.

42f

2019. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
A szex az hozzá tartozik az ismerkedéshez, hogy össze illetek-e szexuálisan. Mert ha nem akkor nincs értelme bele bonyolódni, és utána meg kilépni és otthagyni a másikat. Nekem ez a véleményem.
2019. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha még ő se tudja, akkor sehonnan.
2019. szept. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem értem.

Ha valami jó, nem mindegy mit akar?

Lehet azért nem lettem nő mert büdös ribi lennék :D

Ha így is van, elveszed ami neked kell, jól érezted magad egy este, aztán megy a levesbe.

2019. szept. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok: mi rossz volt a válaszomban hogy le kellett húzni?
2019. szept. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!