Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiatalok megosztják az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalok megosztják az első szexuális élményüket a szüleikkel?

Figyelt kérdés

2019. szept. 22. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
A tényét igen, de azt, hogy hogyan csináltuk, mikor és hol, azt nem. Ez a Ti magánügyetek :)
2019. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Hát...aki az apjával csinálja először...
2019. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem, sőt csak a legszükségesebbeket tudják az életemről.


Sajnos nincs jó viszonyom velük, mert csalódást okoztam, amiért nem férfinak születtem.

2019. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Más sem hiányozna!

Szerintem ez egyik félnek sem lenne jó... Senki nem akarja elképzelni, hogy a kislányát dugják. Akkor sem, ha már abban a korban van, hogy valószínűleg megtették.

2019. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
#4! A dugás és a szex közt azért van némi különbség... Ez az élet természetes velejárója és ha okosan csinálják, csak jót tesz neki!
2019. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Én nagyon jó viszonyban vagyok a szüleimmel, és nálunk a szex teljesen hétköznapi dolog. Mikor először aludtam ott a barátomnál, akkor apám annyit mondott hogy tudja hogy nem sakkozni fogunk, meg anyámmal átbeszéltem már a dolog női részét, de ha megtudja hogy a pasi valami olyat csinál amit nem akarok, személyesen vágja le a farkát. Anyám meg elvitt előtte fogamzásgátlót íratni, meg átbeszéltük mégegyszer a dolgokat.

Mikor lefeküdtem a pasimmal és másnap hazamentem, simán bejelentettem hogy nem vagyok szűz:D emlékszem apám pont evett, és csak annyit mondott hogy örül neki, reméli jó volt, de épp reggelizik:D

2019. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
A többség nem, ha valaki annyira felnőttnek érzi magát, hogy szexuális tevékenységet végezzen, akkor legyen már annyira felnőtt is, hogy nem jelenti be otthon anyu/apu mi csináltam a partneremmel.
2019. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Azt hallom a környezetembe hogy a lányok szinte mindegyik elmondja az anyjának, eldicsekszik vele.

Az apjának meg egyik sem, és a fiúk se nagyon mondják el.

2019. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En elmeséltem annak idején.

L

2019. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem, de nem voltam olyan jó viszonyban a szüleimmel. Jó lett volna, ha az anyámmal megbeszélhetek ilyen dolgokat, de nem volt rá alkalmas. Mindig kifejezte, mekkorát csalódott abban, hogy azt hitte, majd a lányával barátnők lesznek. Szerintem itt cseszte el pontosan. Nem barátnőre, hanem anyára, egy erős támaszra lett volna szükségem kisgyerekként és tinédzserként. De ez csak egyre rosszabb lett, ahogy nőttem, ő akart gyerek szerepben lenni és kicsikarta, hogy én legyek az erős. Az lettem, de milyen áron.:(

Amikor nem mondtam el neki valamit, kikutatta a naplómban. Amikor az a fiú felhívott telefonon, akibe évek óta szerelmes voltam és akinek nem lehetett egyszerű megszerezni a számomat, mert nem én adtam meg neki, akkor ahelyett, hogy velem örült volna, azt mondta, nem szabad ennyire csak egy valakiért odalenni...és akkor már tényleg én se hittem abban, hogy egy ilyen csúnya lánytól, mint én, egy ilyen fiú akarhat bármit is. Pedig össze-vissza dadogott a telefonban, egy mondvacsinált indokkal keresett meg és később elmondták, hogy amikor elkérte a számom, akkor is teljesen zavarban volt, mert az idősebb kolléganőm rögtön megkérdezte tőle, miért nem fog meg magának engem? Csodálkoztam, mert annak a kolléganőnek én sose árultam el, mit érzek a srác iránt. Na mindegy, egy ilyen anyának később már nem mondtam el soha semmit. Remélem én nem fogom így elcseszni:( Sajnos sokszor észreveszem, hogy már úgy látom a világot, ahogy anyám belém nevelte: engem nem lehet szerelemmel szeretni. És így is lett egyébként, szóval igaza volt. És amikor a kislányom először bejelentette, hogy szerelmes az oviban, összeugrott a gyomrom. Pedig olyan gyönyörű! És amikor a kisfiú soha nem vele játszott és emiatt annyit szomorkodott, volt hogy sírtam. Most kezdek kicsit megnyugodni, mióta a nyári összevont csoportban új szerelme lett és jelenleg 3 kisfiúba szerelmes, hátha ő nem viszi tovább ezt a plátói vonalat.:D

2019. szept. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!