Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyorsan elélvezek. Mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyorsan elélvezek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régóta probléma ez nálam, hogy akaratlanul, gyorsan elélvezek. Szerencsere a páromnak sem kell 1 óra intenzív az orgazmushoz, viszont engem zavar. Mit lehet tenni ez ellen, ami valóban működik? Esetleg valami szexuál pszichológus, vagy gyógyszer? Engem olyan emberek véleménye érdekel leginkább akik már értek el valami eredményt. (Próbáltam az elszorításos technikát, viszont nem annyira jött be) nyilván ha kiverem előtte, nincs semmi probléma. Viszont ez nem megoldás. Többször megállunk szex közben, azzal tudom húzni a dolgokat, de nem érzek javulást, pedig több mint két éve együtt vagyunk a párommal.

2019. szept. 25. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen alkat vagy vagy menyire ál hozzád közel de az edzés az potencianövelö és önbizalom is ugye és vannak még mogyoró félék is amik növelik azt

Munka vagy suli után menj el szépen edzeni és idővel javulhat fáradtabb leszel nem biztos hogy anyira rá stresszelsz mint az előtt

De a legfontosabb hogy mikor arra kerul a sor teljesen kapcsolj ki és próbáld meg háttérbe azorítani azt hogy te élvezd helyezd előtérbe azt hogy a párod jobban élvezze

2019. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az agyad egy idő után rá fog álni arra hogy a párodnak jobban kell élveznie és a te élvezetedből el vesz egy kicsit

Ez nagyon sok gyakorlás

2019. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyógyszer nincs rá, de tanulható képesség. Szexuál-pszichológus nem ezzel foglalkozik (mentális zavarokkal, problémákkal, gátlásokkal, frusztrációkkal, komplexusokkal stb. nem pedig szextechnikákkal).

Ha a partnerednek jó és ki tudod elégíteni és neki "pont így elég" akkor miért akarsz hosszabb "meneteket"?

2019. szept. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én tíz éve keresem a választ és még nem találtam. Vannak technikák amik picit segítenek, pl. Kegel, meditálás és megszakítás tréning, de most őszintén amikor a 2 perces menetből 3 perces lesz, papíron tök jól néz ki, hogy 50%-al jobban bírod, de realitást nézve nagy különbség nincs. Vannak külső segítségek, mint óvszer, síkosító, pia, drog, tabletta, de ezek csak átmeneti megoldások.

Igazán megfelelő megoldást nem találtam és szerintem nincs is (hacsak nem pszichológiai oka van, azt lehet javítani, de gondolom neked is inkább csak érzékeny)

Most ott vagyunk, hogy vannak játékok, van sok előjáték és habár a menetek nem valami hosszak (csak a második menet), attól még elég kielégítő a szex, páromnak is van tucatnyi orgazmusa. Persze jó lenne, ha tudnék negyed órát reszelni minden gond nélkül, de ez van.


A kegel még régebben valamennyit segített, az azért volt jó, mert még nem is voltam igazán begerjedve, attól még kőkemény lett. Mivel nem voltam begerjedve, könnyen tudtam tartani ezt a szintet, nem volt annyira intenzív nekem, jobban bírtam. Viszont ahogy abbahagytam a kegelt, nagyon hamar visszament.

2019. szept. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!