Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero lányok ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lányok ti mennyire lennétek nyitottak rá, hogy egy lány csak kinyajon titeket midnenféle viszonzás nélkül? Domiansan csak használni mint egy segédeszközt az orgazmushoz?

Figyelt kérdés
kamu lányok ne

2019. szept. 27. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem undorodnék magamtól, és képes lennék arra, hogy elélvezzek, talán egyszer kipróbálnám.
2019. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám úgy élvezni, hogy csak kapok, de nem adok.
2019. szept. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Mivel hetero vagyok miert akarnám hogy egy lany nyaljon ki??
2019. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Öhm... HETERO vagyok, miért akarnám, hogy egy lány akárcsak hozzám érjen ilyen inditatásból?! Jézus gyere le...

Érted te egyeltalán a hetero fogalmát...? Nézz utána!


25/N

2019. szept. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem fordulna elő, frusztrálna egy nő intim közelsége. Lehetne akármilyen ügyes én pedig kiéhezett, akkor sem. Azt sem bírtam mikor egy leszbi barátnőm elkezdte csókolgatni a nyakam. Sajnos vagy nem sajnos, de én nagyon hetero vagyok..
2019. szept. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A hetero lányok semennyire, ahogy egy hetero ffi-t sem izgatna ha egy másik pasi csinálná neki "viszonzás nélkül". Nem csak a nettó testi része számít, hanem az is ki csinálja ugyebár.
2019. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
egy vibratorba se szerelmes egy lany megis hasznalja.nem kell ahhoz biszexnek lenni,hogy csak kinyaljon szerintem
2019. szept. 27. 18:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom te pasi vagy... jól érzem?
2019. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen pasi..és szemelyes tapasztalatbol tudom,hogy van olyan lany aki hagyni hagyná..de nyilvan akkor nem itt
2019. szept. 27. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!