Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ha a pasitok arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha a pasitok arra kérne, hogy hízzatok egy kicsit azért, hogy szexibbek legyetek, megtennétek? Ha igen, mennyi lenne a legtöbb?

Figyelt kérdés

2019. szept. 28. 09:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Ha így nem fogad el, akkor ne kelljek sehogy, keressen olyat, aki megfelel neki.
2019. szept. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem híznék/fogynék azért,mert a barátom azt szeretné úgy vonzóbbnak tartana. Ez szánalmas! Ha valakinek úgy nem kellek ahogy vagyok az akkor keressen egy "teltebb"/vékonyabb nőt. De senki ne akarjon megváltoztatni. Én sem mondom neki,hogy figyu szedjél farok növelő tablettákat,mert úgy szexibb lennél. Ez csak példa volt. Ez van.
2019. szept. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%

"Én sem mondom neki,hogy figyu szedjél farok növelő tablettákat,mert úgy szexibb lennél"

Néhány kilót hízni azért nagyon nem ugyanaz a kategória, mint néhány centit növelni a pénisz hosszán.


Inkább olyasmit képzelj el, hogy mondjuk van egy többéves kapcsolatod, ami a legtöbb szempontból szépen alakul, de a külsőt "nem olyan fontos" címen egy kicsit mellékvágányra tetted. És rájössz, bármennyire is szereted őt, bármennyire nagyszerű ember és partner, fizikailag igazából sosem kívántad őt annyira, mint szeretted volna, mint megérdemelte volna. Gond nélkül kidobnád a többéves kapcsolatot? Vagy megoldást keresnél, és bevonnád a párodat is? Vagy kizárólag magadban próbálnád valahogy megoldani?

2019. szept. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%

Inkább izomnal szednék fel plusz súlyt és nem zsírral.

Én is mondhatnám, hogy Te figyi menjél el farok nagyobbító műtétre hogy kívánatosabb, szexibb legyél... Hogy esne ? Ugye h szarul. Akinek nem vagyok jó úgy ahogy vagyok és meg akar változtatni mert számára nem vagyok elég vonzó az nem méltó arra hogy a párom legyen.

N

2019. szept. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
Na egyre gondoltunk 2es
2019. szept. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Ha én így nem tetszek neki,akkor keressen mást. Ha ilyet mondana, szakítanék vele.
2019. szept. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Azért hízni lehetséges a pénisz hosszán növelni nem, csak is műtéttel, de akkor meg többé nem fog felállni.


Inkább legyen kicsi, de álljon fel.

De egyik sem szép és sem várnám el a partneremtől. Sőt volt rá többször példa hogy a barátnő(i)m (nem kell félre érteni nem egyszerre voltak azok) azt mondták azért akarnak hízni vagy fogyni hogy nekem jobban tetszenek de mindig mondtam neki hogy felesleges, mert így jó ahogy van.

2019. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

#6, tíz év után, három gyerek mellett is rávágnád, hogy viszontlátásra?

Bírom, egyesek milyen könnyen osztogatják a szakítási tanácsokat, ha számukra csak elméleti problémáról van szó...

2019. szept. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Sertés ***** válasza:

Hizlalni a disznót szokás... :-D Viszont a legtöbb nőre ráférne pár kiló plusz izom. És nem is elsősorban a kinézet miatt!


Az egészsége, közérzete és életminősége is sokkal jobb lenne, de a többségük annyira semmitérő, igénytelen és lusta, hogy már nem is próbálom őket győzködni.


Ha a műköröm, ruha és smink rendben, akkor a többségük jól elvan a rengő hájjal, narancsbőrrel és fókatesttel... :-(

2019. szept. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%

Mondod ezt te Sertés névvel 🤣🤣🤣


Amúgy fentebbinek üzenem

Igen 10 év után 3 gyerek után is azt mondanám hogy szevasz. Persze lehet hogy idővel változna a testem de a farok mérete nem változna szóval ha Ő nem tudná változni akkor Ő se várja el h X év után X gyerek után X kilót hízzak ha Eddig jó voltam-X kilóval akkor most is legyek jó. Ha meg valami beteg Fedee feder etető hízó fetise van akkor takarodjoñ az életemből

2019. szept. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!