Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találhatok az interneten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok az interneten nagyon szadista perverz férfiakat? Van erre extrémebb társkereső oldal? (Durvább, mint a FetLife és az SmPixie)

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem. Már mindent megpróbáltam. Még Dark weben is. De ott se találok semmit és senkit.

Nagyon szadista férfit keresek, de az összes társkeresőn, chaten ...stb; 10-ből megmarad 2 férfi, amiből megmarad 1, aki egy hónapnyi chatelős önkielégítés után bemondja az unalmasat, hogy "ez neki csak játék volt". Tényleg komoly embert keresek!!! Létezik ilyen?!



2019. szept. 28. 20:47
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Egészen pontosan mik a dúrva vágyaid?
2019. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Milyen célra keresel konkrétan? Mit kellene csinálniuk?
2019. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

Ha kiírom a konkrétumot, akkor már megint letiltja a kérdésemet az adminisztrátor. Már legalább 4x megtörtént. Próbáltam most is finoman fogalmazni. A vágyaimat csak egy beteg állat értheti meg ... egy olyan, mint én.


Elfelejtettem kiírni :24/L

2019. szept. 28. 20:53
 4/48 anonim ***** válasza:
52%
akkor ird privibe,vagy kamus vagy,kisfiu.
2019. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
64%
priviben megírod?
2019. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
35%
komolyan kamus vagy,kérdező.
2019. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
62%
Leirhatnád legalább priviben hogy miről van szó.
2019. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
45%
dehogy irja nincs is mit,ábrándozó,unatkozó homár.
2019. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

Akik kérdeztek, azoknak leírtam/om. Nem vagyok unatkozó kisfiú ( bár már megállapította valaki itt nagy bölcsen, hogy egy számítógépes algoritmus szerint tizenéves kisfiú vagyok, sajnos csalódnia jellett).

Ha érdekel valami, akkor kérdezz privátban. Ha nem hiszed el, akkor nem igazán tudok mit kezdeni veled azon kívül maximum, hogy megadom a pontos nevemet és egy komolyabb platformot, ahol ismerkedhetünk. Komoly emberre van szükségem, nem olyanra, aki eleve komolytalan.

2019. szept. 28. 21:36
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
nemis válaszol.
2019. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!