Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyedülálló férfiként erre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló férfiként erre mekkora esélyem van?

Figyelt kérdés

Szeretnék megtapintani egy nagyobb, és feszes cicit. Olyan C-D kosarast. Voltam már lánnyal, még D kosaras cicijűvel is (azt hiszem D volt neki), de nem volt neki feszes.


Nagyon kíváncsi vagyok milyen érzés lehet. Nem, nem vagyok perverz, és nem szexet keresek. Valóban a kíváncsiság hajt. Hogyan tudnám ezt beteljesíteni? Prostituáltak teljesen kizárva, azokat bottal sem piszkálnám meg.


Másik probléma, hogy már bizony elmúltam 30... Gondolom a fiatal lányoknak feszes (vagyis köztük van olyan , akinek igen), és ilyen vén rókán már átnéznek kb, vagy pedónak gondolják (?)



2019. szept. 30. 22:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mell dolog eleg zsákbamacska, ráadasul már már termeszetellenesnek mondható ha ekkora cici feszes:D
2019. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A D kosar fiatalon sem feszes, bocs.
2019. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2-es,biztos van akinek feszes. Pl aki sportol, és genetikailag is eleve olyan, hogy nem lóg neki.
2019. szept. 30. 22:05
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
"Prostituáltak teljesen kizárva, azokat bottal sem piszkálnám meg." Nagyon finnyásnak tetszik lenni!!! Vagy inkább sohernek?
2019. szept. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ezt lanykent mondtam. Es szerintem eleg sok mas korombeli lanyt is ismerek ahhoz, hogy ilyet kijelenthessek.:) Igen, a sport segit, de nem lesz tole szuperfeszes szilikonmell-szeru.
2019. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sóher, pont letojnám azt a pár ezer Forintot.
2019. szept. 30. 22:25
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja jó lenne ha ekkora mell feszes lenne, ha megvan rá az orvossag tudasd velem :D,mert utalom en is megfogni a lógos puha nagy melleimet :D az minden vagyam feszes lenne barcsak .
2019. szept. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
C-s kosaram van es minimalisan sem log, teljesen feszes. Ugyhogy cafolnam, hogy log minden nagyobb mell
2019. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
Jó lesz neked a prosti. Nem való neked igazi nő ha csak a testét látod benne.
2019. szept. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
23:14-es, nem kell bunkónak lenni. Túl kevés információd van (semmi!) az intellektusomról. Ezt igazolja az is, h ilyen ostobaságokat állítasz rólam.
2019. szept. 30. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!