Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azért feljelenthet a lány ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért feljelenthet a lány ha kéretlenül elküldtem neki a farokképemet?

Figyelt kérdés
Azt mondta ha 18cm feletti lett volna akkor az úgy ok lett volna, de mivel jóval kisebb így tutira jard lesz belőle azt mondta. A csaj amúgy még 18 alatti.

2019. szept. 30. 23:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Igen
2019. szept. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha 18 alatti ja, meg amúgy is
2019. szept. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De nekem olyan trükkös telszámom van, egy külföldi cégcsoport által van beregisztrálva. Így elvileg védve vagyok?
2019. szept. 30. 23:18
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi a fészkesnek küldözgetsz kéretlenül farokképeket?
2019. szept. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
A leírtak alapján ez nem teljesen kéretlen!
2019. szept. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Nincs olyan telefonszám vagy IP cín amit a rendőrség 10 percen belül ne tudna kinyomozni. Hatóságoknak köteles minden szolgàltató kiadni minden adatot.

Meg is érdemelnéd hogy megbasszanak.

2019. szept. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy védve pötsfej...
2019. szept. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
látom nem értitek.. Ha a hatóság kérné is az adatokat a cégcsoport nem tudna engem kiadni mert azt se tudják ki vagyok.. Feketén vettem ezt a SIM kártyát na... Most akkor nem vágom hogy jutnának el hozzám ha a cég se tudja a személyes adataimat? Még ha akarnák se tudnák kiadni mert nincs is mit. Ezt magyarázzátok már el kérlek.
2019. szept. 30. 23:26
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A magyar hatóságoknak vannak ennél nagyobb problémái, mint hoyg ezzel foglalkozzanak :)
2019. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Kamu kérdés.

2. Ilyen tényállás nincs, hogy 18 év alatt küldesz neki farokképet. Ez zaklatásba esik (meg minden, ami email, telefonos írkálás), aminek súlya függ a sértett életkorától. De ennek nem, és mo-n amúgy sincsenek nagykorú alatti tilalmak, 14 évessel már szexelhetsz ha beleegyezik, alatta is, ha nincs közöttetek x év különbség.

3. Tök mindegy hogy tudja a telefonszámod vagy sem, ez nem a tek hogy nyomozzanak utánad a titkosszolgálattal, a feljelentést tud tenni egy konkrét személy vagy ismeretlen tettes ellen. Ha tényleg elindulna a büntetőügy, aminek semmi realitása nincs, akkor minden kiindulópont számíthat, internetes profil, személyes találkozó, telefonszám, hangfelvétel. Természetesen, egy ilyen baromsággal nem kezdenek el nyomozni, hanem valamennyi idő után lezárják a "nyomozást" eredménytelenül.

4. Hiába azonosítanának be, semmivel nem tudják alátámasztani, hogy valóban te küldted, valóban a te farkad.

5. Ha beismernéd, hogy te küldtél egy kislánynak egy farokképet, kapnátok egy ejnye-bejnyét, a lánynak pedig megmondanák, hogy ne álljon szóba az interneten minden jött-ment idegennel, mert ez a vége, és nem tesz senki feljelentést.

6. Már csak azért sem, mert ha ilyen hülyeségeket írt volna, hogy 18 cm farok méretével van a probléma, akkor eleve ő egy hülye kislány, ez önmagában egy bizonyíték hogy nem tekinthető sértettnek. Nincs semmilyen alapja a feljelentésnek, mert ha elindítja a pert, nemsokára fizethet egy rakás pénzt, hisz eleve vesztes helyzetből indul. Másrészt aki ilyen baromságokat ír, az nem tud egyedül megtenni egy feljelentést, mert valszeg azt se tudja hova kell mennie.

7. Tudom, hogy kamu a kérdés, de a válaszolók közül hátha ráfér valakire, hogy ne gondoljon már akkora marhaságokat.

2019. szept. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!