Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mlyen volt az első szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mlyen volt az első szexuális élményetek? Jó vagy rosz? Mitt tudtok tanácsolni? Mennyire igaz az hogy utánna egy másik embernek érzed magad?

Figyelt kérdés

2019. okt. 3. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb dologra számítottam, mint ami magát a szexet illeti. Az első női test látványa, a mellek, a petting viszont nagyobb nyomot hagyott, büszkének éreztem magam utána.
2019. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel nem szerettem az illetőt és nem is igazán vonzott, olyan semleges, kiábrándító élmény volt. Igazából sokszor úgy érzem, a szüzességemet a következő partneremmel vesztettem el, mert vele olyan volt a szex, mint a filmekben. De hozzá nagyon vonzódtam.
2019. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első nagyon rossz de nem azert mert nem szerettem hisz imádtam az első komoly kapcsolatom volt és 3 és fél évig voltunk együtt. Azert volt nagyon rossz mert nagyon fájt nagyon szűk voltam és neki se volt így az igazi és nagyon véreztem... de utána már jó volt a masodik, harmadik sokadik.
2019. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!