Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legbelül kívánom a nőket és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legbelül kívánom a nőket és a szexet de mégsem engedem meg, hogy elő törjön belőlem?

Figyelt kérdés
Hetek óta nem maszturbáltam. Amikor látok egy meztelen női fényképet azonnal elkezd merevedésem lenni. De egyúttal egy kisebb szégyenérzet ragad magával és legbelül olyan érzésem támad, hogy ne is reménykedjek hiszen úgysem lennék jó a lányokhoz. Nem érzem magamat egyenrangúnak hozzájuk. Nagyon mélyen ilyenkor olyan érzésem támad, hogy mit is akarnék tőlük mikor sokkal jobbat érdemelnek és én mit képzelek magamról, hogy azt hiszem, hogy bárkit is érdekelnék és tökéletes lennék egy lánynak.

2019. okt. 5. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi a kerdes?

Egyertelmu hogy ez nem ‘normalis’, eleg eros onertekelesi problemaid vannak. Ha ezen tudnal valtoztatni akkor a szexualitashoz valo hozzaallasod is rendezodne. Menj pszichologushoz, sokat tud segiteni, valamint nezd meg mi az amin tudnal valtoztatni a kulsodon. Sport, kozmetikus (arckezeles, szemoldokszedes), fodrasz stb hidd el sokat dob az emberen ha kicsit foglalkozik a kulsejevel, meglepoen nagy valtozast lehet elerni:)

2019. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Korábban sportoltam de abba hagytam. A külsőmön változtatni nem lehet. Pszichológushoz nem megyek.
2019. okt. 5. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!