Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akik csak csikloval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik csak csikloval masztiznak! Nektek melyik póz amitől el tudtok menni? (kézzel valo rasegites nélkül)

Figyelt kérdés
Nekem csak a lovaglo az, de felek hogy a pasimnak idegesítő, hogy csak úgy megyek el
2019. okt. 5. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Dehiszen neked fütyid van Alex
2019. okt. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem ertem a kerdest. Ha csiklot ingerelve megyek el, akkor hogy lehet kozben kezzel nem rasegiteni? Ez a ketto kiuti egymast nem?
2019. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen csiklo orgazmura gondolok, hanem hogy aki ahhoz van szokva ő hogy megy el
2019. okt. 5. 23:03
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Én csiklóval masztizok, csak olyan orgazmusom van, aktus közben nincs hüvelyi. Ha lenne, akkor viszont pont nem agyalnék azon, hogy a pasim kiakad, hogy én csak egy pózban tudok elélvezni, mert tudom, hogy azon lenne, hogy nekem örömet okozzon. Így is megoldjuk, csak máshogy.
2019. okt. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne idegesítő? Szerintem semmi gond ezzel. Minden menetbe be kell iktatni egy kis lovaglást, és kész. Van akinek egyáltalán nincs orgazmusa rásegítés nélkül, engem az sem zavar.
2019. okt. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!