Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mióta elment az ex pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta elment az ex pasi /fiatal nő vagyok /, azóta csorbult a vonzerőm. Eleve sem értem, hogy miért nő bámul meg inkább vagy bácsi és miért inkább nő kedves felém, mint férfi . Miért történik ez?

Figyelt kérdés

Ez merőben új ,sosem volt bajom ezzel. Egészséges vágyam volt férfi felé és lenne. Naponta kétszer szexeltünk pl. Nem egy férfinak tetszettem. Ex előtt is volt pasim és volt alkalmi kapcsolatom is. Vele komolyan szerettem volna összejönni már ,családot alapítani közösen. Másként alakult,mert más volt az elképzelés hosszú távon. Szex ,most is érdekel és férfival szeretnék lenni,bújnék is. Mélyen már elöteleződnék,nem tudok csak úgy szexelni de hiányzik .Akár miniben vagyok,akár más csinos ruhában ,de semmiInkább nő néz rám elismerően. Néha sírás tör rám. Eleve sikerül már jól ki sminkelni is magam ,mint régebben . Elvagyok keseredve . Írtóz,mikor kimegyek,rosszúl vagyok,ha nő néz már . Életemben,ennyit szoknyába sem jártam,hogy érződjön nő vagyok . Farmeros időmben jobban vonzodtam a pasikat .


Mi lehet a gond ,mi történik ez ? Nók válasza is érdekel,mert tanácstalan vagyok .


2019. okt. 6. 02:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lelkiekben nem vagy jól, vagy nem is ezt akarod. Velem ilyenkor fordult ez elő, ha csorbult az önbizalmam
2019. okt. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Arra figyelsz, hogy nők néznek meg és észre sem veszed, ha férfiak. Majd elmúlik.
2019. okt. 6. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Annyit hozzá tennék,hogy mióta komolyat keresem ,azóta akadozik inkább ez ex után .Előtte mikor alkalmi kapcsolataim voltak nem volt bajom ezzel . Sőt ex után,mikor alkalmiban gondolkodtam,szintén adig még hatottam pasikra . Pont ebből szerettem volna kilépni .


Félnék a komoly kapcsolattól,hogy nem lesz jó,mert rossz példát látok ? Volt vetélésem is.

2019. okt. 6. 03:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Először is, hány éves vagy? Amúgy meg, a belső kisugárzás..... A férfiak érzik ezt és 1 "pánikban lévő" nő nem vonzó. Kicsit rakd rendbe magadba a dolgokat. Nem kell keresni az igazit,majd eljön aht magától.
2019. okt. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!