Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok helyen azt írják a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok helyen azt írják a nők szexpartnerkereső oldalakon, hogy jelenleg nem keresek senkit. Az ilyen nő miért van ott?

Figyelt kérdés
Tudom most jönnek a sablonos válaszok, hogy ezért vagy azért. hallottam már sokmindent. De nem azok válasza érdekel, akik csak tippelgetnek. Én olyan nők válaszát várom akik ezt írják a bemutatkozásban hogy jelenleg nem keresek senkit. Légy oly’ jó magyarázzátok el nekem, miért léptek be az oldalra, ha jelenleg nem abban a fázisban vagytok, hogy bármi is alakulhatna…

2019. okt. 8. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ego booster.
2019. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én speciel azért, mert onnan is szoktam hármashoz pasit keresni - de ha êpp nem keresek, akkor is dumálok régi arcokkal. Vagy ha van egy nagyon rámenős hím, aki jófej azzal kivételt teszek.
2019. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Na látjátok barátim’ ilyen az, amikor a pofátlanság mégiscsak működik...

Hát nem tudom. én úgy vagyok összerakva ha egy nő oda írja, nem keresek senkit, akkor én annak nem is írok egy sort sem. egyszerűen pofátlanságnak tartom akarom, hogy vannak pasik akik ennek ellenére próbálkoznak.

És még azt mondják a nők, hogy a pasik így meg úgy…

De ha egyszer működik a pofátlanság!

A 2 -es válaszoló példája is ezt mutatja!

2019. okt. 9. 15:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első napon annyi jó pasi, illetve pár jelentkezett, hogy bőven tudtam közülük választani, sőt, túl sok jó volt, ezért nagyon nehéz volt dönteni. Pár nap után kénytelen voltam kiírni, hogy most senkit nem keresek, mert nem ismerkedhetek 50 pasival egyszerre, és nem beszélhetek meg mindegyikkel randit a jövő hétre.
2019. okt. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne pofátlan...?


Jelentése: Durván szemtelen (ember), aki erkölcsileg gátlástalan, felelőtlen; otrombán öntelt.


Az, hogy az első visszautasítás után még szeretne beszélgetni vagy mást, nem gátlástalan, otrombán öntelt dolog.

2019. okt. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Úgy van ügyes gyerek cukrot neki! :)

Ügyesen kitudtad másolni a WikiSzótár-ból pofátlan szó jelentését. Én ezt férfiként mondom, hogy szerintem az, aki annak ellenére próbálkozik, hogy oda van írva a bemutatkozó szövegbe, hogy nem keresek senkit, az az én szememben Durván szemtelen, gátlástalan, felelőtlen, otrombán öntelt. Vagyis pofátlan.

Namost az a számomra fura, hogy a pofátlanság működik! Beválik! Hiába mondják a nők, hogy a pasik ilyen bunkók meg olyan önteltek, magyarul pofátlanok, a kettes válaszoló válaszából kitűnik, hogy a dolog néha mégiscsak működik.

Tehát!

A válasz az a kérdésemre, hogy annak ellenére megéri pofátlankodni, hogy oda van írva nem keresek senkit?

Ez számomra érthetetlen...

2019. okt. 11. 12:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze h szamodra erthetetlen, mert mar anno szovegertesbol is szar voltal ugy tunik altalanosban. H _ szerinted _ mit takar az h pofatlan, meg h valojaban mi, az ket kulonbozo dolog es az elobbi senkit nem erdekel.

En nem is dugok teszetosza, az arnyekabol kilepni nem mero faszikkal - es igen, aki macso, az mer beszelgetni azutan is h vki odairja h “nem keres senkit”. Ennyi.

2019. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az én szövegértésemmel lenne a probléma? Nem annak aki annak ellenére ír, hogy oda van írva nem keresek senkit?

Az ilyen vagy el se olvasta rendesen a szöveget, tehát neki vannak szövegértési gondjai vagy csakazértis pofátlankodik. Hátha mégis lesz valami. Ez miért keverendő a macsósággal?

Hidd el sokaknak szóktam én írni! Mondjuk olyanoknak, akiken látszik a keresési szándék.

2019. okt. 11. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!