Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért adják itt ki egy csomóan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adják itt ki egy csomóan fiatal lányoknak magukat, amikor közben pasik?

Figyelt kérdés
Nem zavar ha valaki meleg, de akkkr miért nem azon a kategórián belül próbálkozik? Egy hetetó férfi úgyis kideríti, hogy nem az akinek állítja magát, akkor meg mi értelme?

2019. okt. 9. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Unatkoznak egyébként az emberek.
2019. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Homokosok és így kérnek meg kapnak is fütyis képet.
2019. okt. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ertem persze meg minden.. de akkor miért nem homokosok között valogatnak? Miert van szüksegük arra, hogy olyanokkal beszélgetnek, akik nem annak hiszik őket, amik/akik valójában..
2019. okt. 9. 11:16
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Két oka van

Vagy azért mert unalmas az életük

Vagy masok fantáziájára verik a fszukat


Mondjuk én tényleg nő vagyok . De néha olyan szex tervet kapok privát Ha ,hogy ki esik a szemem


+1 indok ami valószínűbb

Meleg férfiak akik így akarnak ész képeket maguknak aztán arra verjék ki aztán le írja hogy h hogyan szopna verné a szerencsétlen küldő meg bezsong még azt hiszi hogy egy fullos bevállalós Csajszinál fogott ki aki imádja ha mocskos a szex perverz és biztos fantasztikus az ágyban.. egy álom nő ...

2019. okt. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem én sem, de egyre több helyről hallom, hogy valamiért sokakat izgatja a gondolat hogy belevisz egy hetero-t ebbe abba. Szerintem ez lehet mögötte.
2019. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vállalják fel, szégyenlik, hogy melegek, de mégis valahogy ki akarják élni magukat.
2019. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én néha szoktam az asszony nevében válaszolni, amikor olyan a kérdés, amiről tudom, hogy mi a véleménye. Például megkérdezik, hogy hányszor szexelünk, vagy kinek szőrös a puncija és miért, erre leírom, hogy neki olyan, úgy érzi jól magát. Semmi, még csak utalás sincs benne, hogy partnert keresnék, de jönnek a privátok, amiken legalább röhögök egy kicsit, hogy mennyire szánalmasak néhányan. Vagy hogy beszélgessünk róla. Miről, hogy szőrös? Arról mit lehet beszélgetni?

Nekem azért vicces, bár inkább sírni kellene rajta néha.

2019. okt. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Mert jó poén röhögni a sok kretén privijén.
2019. okt. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En sem ertem az ikyen egyeneket. Miattuk hittek rolam nehanyan, hogy biztos ferfi vagyok..

:)

2019. okt. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 October15 ***** válasza:
Idk. A GYK alapszabálya hogy ha van egy kis életösztönöd nem kezdesz semmit innen senkivel. :D
2019. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!