Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félénk lány hogy tudja idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk lány hogy tudja idősebb pasi tudtára adni hogy bejön neki?

Figyelt kérdés
2019. okt. 9. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha felénk vagy, jelöld be Fb-n, és like-old a képeit, bejegyzéseit az idővonalán. Konkrét személy vagy általában mennyivel lehet idősebb? Te mennyi vagy?
2019. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Sok mosolygás, szemezés, esetleg apró érintések. Vagy egyszerűen megmondod neki. Nem szokták az ilyet zokon venni a férfiak. :)
2019. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs fent sehol, csak eloben szoktunk talizni. 16 evvel idosebb
2019. okt. 9. 15:48
 4/10 A kérdező kommentje:
Valami szemezés félség már volt, de a szemkontaktustól is úgy kalapál a szívem mintha ki akarna ugrani :D Mosolyogni nem sikerült még rá. Pedig úgy vettem észre hogy tetszhetek neki.
2019. okt. 9. 15:49
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Mondjad neki: Teccő gecó! ;)


Egyébként a legegyszerűbb ha rád néz,te rámosolyogsz.Ha meg még kacsintanál is, az meg teljes mértékben félreértetetlen.

De ha beszélgetsz vele és sokat bókolsz, az is jó.

Félénk vagy, de sajnos muszály kezdeményezned ha azt akarod hogy észrevegye bejön neked.

Bátorság!

Ha pedig sikerülne egy komolyabb beszélgetésbe kerülni, tartsd a szemkontaktust és néha megérintheted mondjuk a kezét, ilyesmi.

Meg mosolyogj.

Ezt tudom tanácsolni.

2019. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Tudom mit érzel, mert én is ilyen vagyok.

Szerintem a pasi ebből is letudja szűrni, h bejön neked.

Legalábbis nálam ez így volt. Én mikor taliztam a pasival még el is pirultam, és hirtelen nagyon melegem lett.

Olyan ciki volt.

2019. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Stop le
2019. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Pont úgy, ahogy egy nem idősebb pasinak - mosoly, tekintet, nem neked kell kezdeményezni hanem a Férfinek!
2019. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
használd a nőiességed csókolom a szád! nem olyan nehéz az. ti nők ösztönösen tudjátok ezt művelni,és ehhez elég széles a repertoárotok nyalom a puncid :)
2019. okt. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Haránt terpesz zár xD
2019. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!