Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Heteroszexualitás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Miért van ez? Minél több pasit ismerek meg annál inkább rájövök, hogy egy sem kell.

6 évig voltam kapcsolatban...

Persze jó, a férfi kisugárzás meg a kielégülés, de szerintem nagyon nem éri meg.

Úgy érzem nekem nem egy pasi kell, ha már pasi kéne.. hanem akkor már 2...3...

okt. 10. 06:43  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
😄

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/22Időpont okt. 10. 06:46 Privát üzenet
Vicces vagy :))

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/22Időpont okt. 10. 06:56 Privát üzenet

Lehet több mindenre vágysz egyszerre és nehéz olyan pasit találni akiben ez mind meg van ..

N

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/22Időpont okt. 10. 06:59 Privát üzenet
Kamu..

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/22Időpont okt. 10. 07:00 Privát üzenet
Rossz körökben ismerkedsz. Nem te lennél az első, aki még gyereket is szül egy agresszív, beképzelt, nagyszájú énvagyokaférfinek, aztán miután pár pofon után elváltál, mész a következő ugyan ilyen alakhoz. Ismerek jó pár ilyen egyébként szép, meg önmagát nagyon nagyra tartó nőt.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/22Időpont okt. 10. 07:10 Privát üzenet

Hosszú kapcsolat után nem is rossz gondolat. Kicsit tapasztalni, élvezni... mármint élvezni az életet és a lehetőségeket.

Mi férfiak szeretjük az ilyen csajokat. Hajrá.

42f

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/22Időpont okt. 10. 07:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#4 nem Kamu.

Sajna komoly probléma.

Néha komolyan átfut az agyamon, hogy nő mellett fogok kikötni vagy egy kapcsolatban, ahol két normális pár eggyesül.

# 7/22Időpont okt. 10. 07:27 Privát üzenet
Miért lett vége a hat évnek?

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/22Időpont okt. 10. 07:54 Privát üzenet
Egyetemi éveim alatt volt egy albérlet ahol két pár lakott, ők csináltak valami hasonlót. Egymás között mindent lehetett mindig. Amikor olyan kedvük volt csak a két csaj volt el egymással, amikor olyan akkor hármasoztak mindkét felállásban. Jól kijöttek egymással, asszem másfél 2 évig amíg mind ott tanultak voltak így együtt.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/22Időpont okt. 10. 08:11 Privát üzenet
Kettő kéne? Mohó vagy.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/22Időpont okt. 10. 09:50 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Eddig úgy éreztem sosem leszek kész a szexre, most viszont van egy fiú akit két hete ismerek de úgy érzem már most lefeküdnék vele simán?
Ha egy pasi (akit alig ismerek) a nap folyamán többször is nézett, és egyszer én is viszonoztam ezt, és kb 5 másodpercig néztük egymást kb 10 méterről az jelent valamit? Szerintetek tetszem neki?
Én nem egy meleg vagyok, de van néhány fiú, akinek olyan finom, mosolygósan kisfiús arca van és nem az a rövid, hanem kicsit hosszabb haja és ismerek ilyet és ő vele csókolóznék,...
Ha csak online ismerek egy szép lányt és nem ismerem közvetlenül, hogy kezdeményezzek?
Tönkre mehet egy barátság ezzel? 4 éve ismerek egy lányt de csak barátok vagyunk, nemrég feljött a gondolat, mi lenne ha kielégitenénk egymást szájjal, elronthatja a baráti kapcsolatunkat? 20f
Ha csak rá gondolva tudok elmenni maszti közben (ha valós emberekről beszélünk akiket ismerek) akkor az már jelent valamit?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Heteroszexualitás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!