Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, első g-pontos orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, első g-pontos orgazmusotok szex közben hogy jött össze? Meglepődtetek? Milyen mérete volt a partnernek és milyen pózban találta el a g-pontot?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok?

Hányadik partneretek volt a srác?

Alkalmi volt, vagy kapcsolat?


2019. okt. 11. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem a méret számít a hüvelyi orgazmusnál, hanem az érzések és a nyitottság rá (egyébként nem minden nő képes rá). S ami még fontosabb, nem az számít hogyan éred el a csúcsot, hanem az, hogy elérd és élvezd - ne csak magát az orgazmust, hanem az odáig tartó utat is :)
2019. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Lovaglo én 16 ö 17 elsö parzner és rendes kapcsolat
2019. okt. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
G-pontost kérdezte, nem a hüvelyit. Mi először ujjazással értük el a spriccelős, G-pontos orgazmust, csak hogy "megtanuljuk", aztán nekünk hátulról állva sikerül ugyanez, nálunk a fiúnál lefelé görbül, alighanem emiatt.
2019. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Ja, utolsó vagyok: relatíve kis méret.
2019. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem szex közben jött össze. Ráadásul első randink volt xD Amin igazán meglepődtem, hogy ilyen hamar lekerült rólam a bugyi, mert nem szokásom. Mentségemre szóljon, hogy már házasok vagyunk. Kölcsönös volt a vonzalom és azóta is tart :) Átlagos méretű a farka, de igen jól tudja használni. Milyen pózban történt első alkalommal ? Féloldalasan feküdtünk. Egyik kezével felemelte a lábamat, hogy jobban meg tudjon dugni, másik kezével közben dörzsölte a csiklómat. Először azt hittem bepisiltem, de aztán leesett, hogy ez spriccelős orgazmus.
2019. okt. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A G-pontos orgazmus nem egyenlő a spriccelős orgazmussal.

G-pontos orgazmus szokta előidézni, de spriccelés nélkül is van G-pontos orgazmus.

Csak gondoltam szólok, mert már látom a válaszokon, hogy van félreértés.

2019. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
36 éves vagyok, az én G pontomat még keressük :D
2021. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Exem idézte elö, néha spricceltem is , de általában csak az a hatalmas átfogó érzés öntött el, nálam egyedül ujjazásnál sikerült eddig, nagyon gyors és durva ujjazással.22/l
2021. szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!