Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, titeket, hogy sikerult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, titeket, hogy sikerult befűzni?

Figyelt kérdés
Kedves Lanyok, kivancsisag keoo erdekelne, hogy Titeket mikepoen fuztek be itt gyakorin chat szexre? Sok ilyen kerdest olvastam, hogy... Es alatta meg En mar sok csajt ossze szedtem itt stb. En eddig abszolut mas temabol ki indulva 1 holgyemennyel sikerult kialakitani ilyet.Mondjuk nehez olyat talalni akivel tenylegesen lehet ilyet csinalni nem csak Tőszavakat potyogtet. TUDOM TUDOM SOSE CSINALTOK ILYETMEG FUJJ MEG JAJJ MEG JUJJ. Azokra vagyok kivancsi akinek volt mar benne resze 26F
2019. okt. 11. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Segítsen valaki a kérdezőnek, nem vette be a gyógyszereit!!
2019. okt. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírom 😂😂😂😂
2019. okt. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minek vagy kíváncsi ha neked volt már benne részed?
2019. okt. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nezzen ki jol, es jojjon be a stilusa. Tudja magat kifejezni, legyen ertelmes. Nem sok ilyen van ezen a forumon.
2019. okt. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!