Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ez mi, hogy idovel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ez mi, hogy idovel lehet gumi nelkul is szexelni?

Figyelt kérdés
Egy szexoldalon megismersz vkit es azt mondja, hogy idovel lehet gumi nelkul. Elkezdtek bizni benne 1 honap utan es akkor tuti nem kefel massal vagy mi a racio benne? Elmondja vki?

2019. okt. 12. 06:37
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Beetetés. Az az idő nem jön el.
2019. okt. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dehogynem, meg elotte is. Mondjuk nekem van vesztenivalom mert en tuti tiszta vagyok
2019. okt. 12. 06:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyből az ugrott be, hogy esetleg gyereket akar,de nem akar magának pasit. Nyilván nem biztos,de azért mégis csak ismeretlen, fene se tudja, hogy kinek milyen érdekei vannak. Meg azért egy nő keresetebb egy ilyen oldalon mint egy férfi.
2019. okt. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Nyilván azt jelenti h ha nem szex kapcsolat lesz ha nem párkapcsolat akkor .



Szex és Alkalmi kapcsolatban Kötelező a gumi akkor is ,ha a lány szed fogamzásgátlót..

Bár mondjuk párkapcsolatban én se rögtön megyek bele gumi nelkulibe .

N

2019. okt. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen hihetetlen, nem mindenkit sikerült még halálra rémíteniük az óvszergyárak reklámszakemberinek. Vannak, akik jobban szeretik a naturista dolgokat. A szeretkezés is merőben más, sokkalta élvezetesebb gumi nélkül. Természetesen nem mindenkivel, hanem egy szeretett partnerrel. Akkor viszont fogamzásgátló szükséges, de ezt nyilván senki sem fogja elkezdeni, amíg nincs hűséges és megbízható partnere.
2019. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!