Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » (Honnan) lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Honnan) lehet tudni, hogy egy férfi az ágyban (is) domináns?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen (nagyjából egyértelmű) jelei vannak annak, ha egy férfi domináns az ágyban? Mennyire biztos, hogy egy alapból határozott, férfias kisugárzású férfi tényleg az? Mik a tapasztalatok? Olyanok válasza érdekelne, akik ilyen férfival voltak/vannak együtt: Mit gondoltatok az ismerkedés alatt és mi volt a valóság? Vagy férfiak, akik dominánsak, nálatok ez mennyire nyilvánvaló?

2019. okt. 14. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyetlen dominans férfi volt csak eddig, és ő tényleg domináns volt az ágyban is.
2019. okt. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Lehet azt tudni több dologból is. Nekem a kiállásom is elég katonás, és a foglakozásom is az.


Mostanában viszont annyi műsubba futottam, hogy alig-alig hiszek sub lányokban.


F, 39, dom

2019. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Közös zuhanyzáskor megfogom a nyakad, arccal a falnak nyomlak és tövig betolom a seggedbe. Elég egyértelmű jel? ;)
2019. okt. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ismerkedésről beszélek kedves utolsó, ha lekerül a ruha, akkor nyilván kiderül, de előtte?

Nem feltétlenül igazi BDSM dom-okra gondoltam, hanem úgy általában a domináns beállítottságról, irányító szerepről.

2019. okt. 14. 16:56
 5/10 Bummer ***** válasza:

Amiről utoljára írtál az elég egyértelmű.

Már a megjelenésén érzed, látod, hogy nem csak próbál olyannak látszódni, hanem egyenesen "arcon csap" az aurája.

A gesztusok, mimika, beszédstílus. Ne tesztoszteron macsókra gondolj, lehet kifinomult, kellemes hangú és beszédű átlagos kinézetű is. De érzed mikor beszélsz vele, hogy tudja mit miért mond, mit miért csinál.

Magam is ilyesminek tartom, illetve a legtöbb női ismerősöm is ezt szokta kiemelni, de látom is egyik legjobb barátomon, hogy már a mozdulatai, ahogy legelőször megszólít egy nőt, az első perctől tapad rá a figyelme. És ehhez hasonlók.

36F

2019. okt. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs univerzális jel, hogy aszongya' így meg úgy tartja a kezét és ezt-azt mondja akkor aztán tuti domináns. Az apró jeleket kell figyelni a többi pedig... tapasztalat és megérzés, sok sikert :)
2019. okt. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt észre fogod venni a stílusából, a viselkedéséből, a beszédjéből.

48Ffi

2019. okt. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért, van más lehetőség is?
2019. okt. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, eddig általában bejött, aki ilyen kisugárzású volt, az az ágyban is, úgyhogy mondhatni jók voltak a megérzéseim. De azt mondják nem mindenki olyan, mint amúgy az életben...akkor ez csak legenda? 😁
2019. okt. 14. 22:06
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem sincs univerzàlis jel,én se nézek ki dominànsnak abszolut,sokszor megkaptam màr azt hitték kis félénk lehetek,és csak akkor derült ki mikor odajutottunk a szexhez,de szerencsére pozitiv csalòdàs volt nekik hogy mik jöttek ki belölem,amire nem is szâmitottak:-)

38/F

2019. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!