Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is van, hogy irigyli néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van, hogy irigyli néha a melegeket? Elmondom mire gondolok

Figyelt kérdés

Nem a seggbekuki miatt, azért pont nem, de annyira könnyen találnak szexpartnert, hogy az valami hihetetlen. Kb úgy tudom csak fel kell menni egy partnerkereső oldalra, megadni a fő külső paramétereket, egymásra írnak, képet cserélnek, megmondják egyből hogy tetszenek-e egymásnak és akarnak-e szexelni egymással, aztán aznap vagy másnap találkoznak szexelni.


Ez férfi és nő között miért nem lehet néha ugyanígy csak ennyi?


2019. okt. 16. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert kapva kapnak az alkalmon? Egy nő es férfi valogathat. De egy meleg nem biztos hogy minden ujjara kaphat vkit amikor csak akarja.
2019. okt. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A meleg partnerkereső oldalakon biztos sokan vannak. Ez már nem az internet előtti kor, amikor nem lehetett ismerkedni a melegeknek és tényleg szar volt. Lehet hogy van 10 millió ember, abból csak fél millió meleg, de azok közül rengeteg ott van az ilyen oldalakon, szóval hiába kevesen vannak, ha azokon tömörülnek.
2019. okt. 16. 10:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert ha egy nő könnyen adja magát az ribis. Ezért kéretik magukat. A melegek meg úgy vannak vele szerintem hogy egyszer élünk..
2019. okt. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem találnak annyira könnyen partnert... alkalmi szexpartnert igen, de ugyebár ott mindkét oldalon férfi van. Egy hetero kapcsolatban meg egy férfi és egy nő...
2019. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3.

De nekik valahogy mintha az elvárásaik is kisebbek lennének egymással. Egy nő ezer ok miatt elutasítja a szexet egy férfival, a meleg férfi meg nem a hibákat keresi a másik férfiban, hanem a jó dolgokat.


4.

Partner alatt én is a szexpartnert értem, de ezt is írtam a kérdésbe is. És igen, az alkalmi szex (vagy az állandó szexpartner!) nem ugyanaz, mint egy párkapcsolat, de azért a semminél több. Ha választani kellene, hogy a semmi, vagy állandó szexpartner, akkor a legtöbben az utóbbit választanánk.


Na ez az, hogy a nők néha miért nem tudnak kicsit olyanok lenni, mint a férfiak. (?)

2019. okt. 16. 10:45
 6/9 anonim ***** válasza:
ebben az a vicces ha 2 nőről van szó akkor ugyan olyanok. csak mi heterok szívtuk meg. leszbikusok és a melegek ezen a téren jól jártak, és ezt a részét én is irigylem
2019. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megfelelő alkalmi partnert találni a melegeknek is nehéz...


40/F/Bi/Bpi

2019. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

persze, hogy könnyen!

Ott két kiéhezett pasiról van szó akiknek elborul az agyuk ha feláll a farkuk.

Míg egy hetero kapcsolatban van egy kiéhezett pasi és egy nő, aki teljesen máshogy viselkedik. A pasinak meg kell értenie és úgy reagálnia, ahogy a nő kívánja, de azzal, hogy ki van éhezve, sokkal nehezebb lesz neki.

Millió nő van aki hajlandó valamire, csak az a baj, hogy a legtöbb pasi nem beszéli az ő nyelvüket. Nem érti meg őket, hogy ők mire vágynak. És ahogy látom, nem is akarják odatenni magukat nagyon.

2019. okt. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igazad van kérdezö,én fent voltam,es mindennap randiztam,nem mindnekivel volt szex,mert ugye ha nem jött be ako taka..de 5-böl 3 xor igen,,minden este massal randiztam..jo izgalmas ,uj test dakot megismerni..persze cotonnal
2019. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!