Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nektek szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek szexuálisan milyen alkatú lányok jönnek be a legjobban?

Figyelt kérdés
Akár képet is linkelhettek..
2019. okt. 16. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vékony kis mell
2019. okt. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


Valahol ezen határok között

2019. okt. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az alacsony, kövér lányokat szeretem!
2019. okt. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Telt mellek, vékony derék és kerek csípő, izmos popsi és lábak. A kerek vádli is fontos.
2019. okt. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
telt segg,nagy csöcsök.f
2019. okt. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

hááát... régebben azt hittem a legkirályabb a sportos, vékony, félig sportoló félig modell testalkat, akinél elalélsz ha meglátod a combját. De a sors mindig inkább kicsit fogd-meg, átlagos lányokkal hozott össze. Szép, gyönyörű, karcsú, de mégis kicsit combos lányokkal, akiknek nagyon szépen kerekedett minden, de olyan volt a felépítésük, hogy hiába fogytak le 50kb alá és sportoltak minden nap, a combon mindig volt egy kis "felesleg", ami egyáltalán nem zavart.

Majd úgy hozta a sors, hogy egy ilyen igazi modell combos lánnyal összejött valami. Ahogy végigsimítottam a combján, a feneke irányába (mert én nagyon szeretem a formás fenekeket), rájöttem valamire. Nem jó. Olyan volt, mintha egy pasi combját fognám. Kemény, nem lehetett megmarkolni, semmi nőiesség nem volt benne. Látványra szuper, érzésre nagyon nagy csalódás.


Azután teljesen megváltozott a világnézetem, nekem kell az a fognivaló. Szeretem ha valaki sportos és egészséges, de az a fognivaló kell!

Legyen olyan egy nő, mintha egy görög vagy római szoborból kelt volna életre!

2019. okt. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A molett. 33F
2019. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Telt lányok nagy cicivel :)
2019. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
alacsony, nagyon vékony, piercing, tetoválás legyen
2019. okt. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sportos, homokóra alkatú.
2019. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!