Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki szereti a mellszexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szereti a mellszexet lanyok közül?

Figyelt kérdés
Mi benne az izgató? Hogyan szoktátok csinálni? Írjatok priviket is ha gondoljátok.

2019. okt. 16. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Volt egy barátnőm nagy mellekkel és nagyon szerette a mellszexet. Jobban szerette mint punciba!!
2019. okt. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En nagyon szeretem
2019. okt. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Nekem plusszt nem ad de a barátom nagyon élvezi
2019. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nekem eddig csak kisebb mellű barátnőim voltak, de nekik biztos, hogy nagyon bejött, illetve csak volna. Nyilván fizikailag nem tudták kivitelezni, de nagyon szerették volna. Mivel nagyobb méretekkel rendelkező barátnőm még nem volt, így nem láttam a másik oldalt, de a kismellű lányok az biztos, hogy szinte már fura módon igénylik, élvezik a mellükkel való foglalkozást. Sok minden beleértendő. Illetve nekem az a mindig meglepő, hogy azt akarják és láthatóan élvezik, hogy úgy markolják meg, hogy néha az már nekem fáj.

Valamiért amúgy bennem az volt mindig, hogy a nagymellű lányok zömének ennyire nem is érzékeny a melle. Semmi logikus levezetés, csak valamiért ez úgy mindig bennem volt. Talán hihetetlen lenne számomra, hogy létezik olyan, hogy valakinek formás, nagy melle van és úgy imádja, mint a kismellű lányok, hogy ha kényeztetik. Ez olyan képtelen álomnak tűnik

2019. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Én szeretem. Elég nagy melleim is vannak hozzá. Bárhogy szeretem. 23L
2019. okt. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!