Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Heteroszexualitás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ki szereti a mellszexet lanyok közül?

Mi benne az izgató? Hogyan szoktátok csinálni? Írjatok priviket is ha gondoljátok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szex, mell, mellszex, erotika, perverzió, élvezés, orgazmus, szerelem

okt. 16. 12:21  Privát üzenet  

A válaszok
Volt egy barátnőm nagy mellekkel és nagyon szerette a mellszexet. Jobban szerette mint punciba!!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont okt. 16. 12:27 Privát üzenet
En nagyon szeretem

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont okt. 16. 12:33 Privát üzenet
Nekem plusszt nem ad de a barátom nagyon élvezi

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont okt. 16. 12:54 Privát üzenet

Nem tudom, de nekem eddig csak kisebb mellű barátnőim voltak, de nekik biztos, hogy nagyon bejött, illetve csak volna. Nyilván fizikailag nem tudták kivitelezni, de nagyon szerették volna. Mivel nagyobb méretekkel rendelkező barátnőm még nem volt, így nem láttam a másik oldalt, de a kismellű lányok az biztos, hogy szinte már fura módon igénylik, élvezik a mellükkel való foglalkozást. Sok minden beleértendő. Illetve nekem az a mindig meglepő, hogy azt akarják és láthatóan élvezik, hogy úgy markolják meg, hogy néha az már nekem fáj.

Valamiért amúgy bennem az volt mindig, hogy a nagymellű lányok zömének ennyire nem is érzékeny a melle. Semmi logikus levezetés, csak valamiért ez úgy mindig bennem volt. Talán hihetetlen lenne számomra, hogy létezik olyan, hogy valakinek formás, nagy melle van és úgy imádja, mint a kismellű lányok, hogy ha kényeztetik. Ez olyan képtelen álomnak tűnik

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont okt. 16. 17:54 Privát üzenet
Én szeretem. Elég nagy melleim is vannak hozzá. Bárhogy szeretem. 23L

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont okt. 16. 18:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki szereti a mellszexet? Ilyenkor orállal kiegészítve történik a dolog nálatok? Lányok, élvezni hova lehet közben vagy utána?
Ki szereti a fiatal lányokat lassan középkoruként?
Ha minden férfi jobban szereti a természetes szépségű nőket akkor miért a teljesen mű, agyon sminkelt nőket akarja akiknél alap a nagy mell és a formás fenék?
Letezik tenyleg olyan no aki szereti a gangbandet?
Lányok ki szereti közületek a mellszexet?
Van itt olyan lány, aki szereti a mellszexet?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Heteroszexualitás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!