Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy barátnőm azt akarja, hogy hagyjuk abba a szexet előbb?

Figyelt kérdés

Úgy szokott lenni, hogy 20-30 perc előjáték után atváltunk a rendes dologra ami körülbelül 15-20 percig tart, nem azért mert elmegyek, hanem azért mert mindig mondja, hogy hagyjuk abba. Mi lehet a baj szerintetek?


Gondoltam, hogy rakerdezek nala is, de hetvegen találkozom vele csak, szóval addig várom a ti válaszaitokat.



2019. okt. 16. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert neki elég annyi,menj el hamarább.
2019. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

figyi, néha a kevesebb több. Inkább egy izgalmas, szexi 10 perc, mint egy unalmas 1 óra.

Sok srácnak valamiért ez az idő megfelelés benne van és nézik az órát, hogy "még 10 percet kell bírnom és akkor király vagyok"

Csak azt nem veszik észre, hogy ez a 10 perc egy unalmas 10 perc, ahol semmi érzelem nincs mert ha lenne, nem bírnád ki.

Próbálj ki egy izgalmas quickyt, lehet jobban bejön a lánynak

2019. okt. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van érzelem, ebben biztos vagyok. Szeretem és tisztelem, de miután csak gumival megy a dolog, ráadásul szájjal sem vállalja be a dolgot, ha akarnék se tudnék előbb elmenni mindegy milyen tempóban csinálom.
2019. okt. 16. 15:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem esik jól neki

Vagy át esik a holt ponton és nem erez semmi jót


A gumit megértem én se -tömöm magam hormonnal

De az h nem italozik az gáz

N

2019. okt. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Orálozik
2019. okt. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem jó neki.


Én mondjuk a párommal több órát is képes lennék.

2019. okt. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem akar lemaradni az Éjjel nappal Budapestről.
2019. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy nagyon intenzív 20 perc után az is lehet, hogy már fáj neki, de ezt beszéljétek át, mert akkor csak jobb lesz a szex, ha beszéltek róla.
2019. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
ilyen nőtől menekülnék,semmit se vállal be,egy nulla lehet.
2019. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Van érzelem, ebben biztos vagyok. Szeretem és tisztelem, de miután csak gumival megy a dolog, ráadásul szájjal sem vállalja be a dolgot, ha akarnék se tudnék előbb elmenni mindegy milyen tempóban csinálom."


az érzelem és szeretet oké, az biztos, de van e az a vadság, ami kell egy igazán erős szexhez? Arról az érzelemről beszélek ami akkor jön elő, ha a pulzus 180+ és mind a két fél csak arra tud gondolni, hogy megkúrom a másikat?

Ha 20-30 perc az előjáték, akkor szerintem ilyen nincs. Főleg ha írod, hogy száj nincs, arra tudok csak gondolni, hogy te megpróbálsz 20-30 percig nyalni és ujjazni. És nem tudom eléggé kihangsúlyozni, hogy ha nem vagy jó ebben, akkor ez a fél óra nyalás csak ront a helyzeten és a lány alig várja már, hogy vége legyen.

Ahhoz, hogy igazán jó legyen, vagy mesternek kell lenned, vagy figyelni az alapokra, mint:

- csak akkor kezdek bele az orálba, amikor a csaj már csöpög és vonaglik, ezt megfelelő elő-előjátékkal érem el

- olyat adok neki ami nem lagymatag, nem túl lassú, tempója, játékossága van és nem válik unalmassá.

(a mesterek is ezeket használják amúgy)


Szerintem itt gyökeresen kell változtatnod a szex menetén. Nem csak az időről beszélek, hanem az egész hozzáállásról. A legegyszerűbb számodra, ha szerepjátékszerűen állsz hozzá.

Ha tényleg állatias, vad szexet akarsz, akkor képzeld el, hogy mondjuk börtönben vagy, évek óta nem láttál már nőt és véletlenül betéved egy csodaszép lány akit te meg akarsz dugni. Semmi előjáték és szerelmeskedés, letéped a ruháját, letámadod, falhoz nyomod, ha akarod előtte pár percig élvezkedhetsz a punciján, de utána egyszerűen megfordítod és hátulról megdugod, keményen, úgy, mintha évek óta nem dugtál volna.


Ezt a példát csak azért írom, mert sok lány, beleértve az én páromat is, szereti az erőszakos, vadállati szexet. Persze ezt nem mondja ki, de ha így történnek az események, a reakciói nagyon is elárulják, hogy baromira élvezik a szitut. A párodat nem ismerem, lehet neki nem jön be, figyelned kell és ha úgy érzed elérsz egy határt, akkor változtass, de ha a hosszú, romantikus szex nem jön be neki, akkor 180 fokos fordulat!


Mint írtam, ez csak egy példa volt, lehet mást is próbálnod, de abból kiindulhatsz, hogy ami most van, nem túl nyerő. Minden nőben ott a vadállat, csak a megfelelő technikával elő kell csalni belőlük. Légy bátor, légy vállalkozó, nyiss új dolgok felé, legyen bármilyen perverz is az.

2019. okt. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!