Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőtök nem csókolózot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtök nem csókolózott volna még, az mennyire zavarna?

Figyelt kérdés
Nem éreznétek kínosnak, ha az első csókotokat elbénázná?

2019. okt. 19. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lenne gond.
2019. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna! Megtanítanám! Erre is!
2019. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna.
2019. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem számít semmit. Tapasztalatból mondom, aki nem volt retardált hozzá, az az elején is már egész jól csinálja, aki viszont igen, annak nem számít hogy hanyadik vagy neki és mennyit tapasztalt előtted, ugyanúgy nem képes normálisan csókolni. Ez igazából inkább belső érettség mint technika, és ha érzelmileg hülye ilyesmihez, akkor hiába tanítod, menthetetlen.
2019. okt. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

(Utolsó vagyok)

Mielőtt félreértenél kérdező, olyanokra gondolok, hogy mereven függőlegesen tartja a fejét, összezárja a fogait és megfeszíti az ajkait, és ha esetleg ő csókol, azt úgy csinálja mintha egy tölcsérből nyalná ki a mogyorót. Tehát fogalmatlan ahhoz is hogy hogy kell valakit megpuszilni, de aki nem esik bele ebbe a kategóriába, az biztos hogy nem fog "leégni", ez csak egy fölösleges para, amitől szoktak tartanak azok, akik még nem csinálták.

2019. okt. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2019. okt. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem zavarna. Inkább izgatna,hogy én lehetek ennek a meghatározó pillanatnak az egyik szereplője, ha majd sok év mulva visszagondol akkor is én jutok majd eszébe.

Én is pontosan emlékszem az első csókom minden részletére.

28f

2019. okt. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!