Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha van kapcsolatom de mellette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van kapcsolatom de mellette csak fiú barátaim vannak akkor komolyan ribizlinek számítok?

Figyelt kérdés
5 éves párkapcsolatom van, mindig is csak fiú barátaim voltak (nem bírom elviselni a lányokat mert hisztisek), és soha eszembe se jutott megcsalni a páromat. Akkor mégis miért mondják az ilyen lányokra hogy ribizlik?
2019. okt. 20. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ameddig nem dug meg az összes addig nem vagy ribizli
2019. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyik se dugott meg, az egyetlen akivel lefeküdtem az a párom.
2019. okt. 20. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy az nyugi
2019. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csalod meg velük a párodat, és nem is szórakozol a fiúbarátaiddal (hitegeted őket, hogy lesz valami köztetek), nem vagy ribizli. Gondolom, azért mondják mégis, mert azt látják, hogy csak fiúk vesznek körül.
2019. okt. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
talán féltékenység állhat a háttérben,vagy, talán mivel az emberek hajlamosak látszat alapján ítélni rz is közrejátszhat. lásd jó példának: ha valaki azt mondaná nekem,nézd itt ez a lány,egy barátnője sincs,de több fiúval látták(oké hogy nincs szex,de ezt senki sem tudja) jó eséllyel azt mondanám, a csaj egy ri banc, nem érdekel. de a véleményem abszolút nem számít,mint ahogy neked sem kellene hogy számítson mit gondolnak rólad.
2019. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Hát ha ellenkező nemű barátaid vannak szerintem az is megcsalás. Aki szereti a párját azt nem érdekli más pasi sehogy. Ez a véleményem. És ez pasikra is igaz. Engem speciel nagyon zavarna ha lány barátai lennének. 18L
2019. okt. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mitől lenne megcsalás? Barátokra szerintem mindenkinek szüksége van. Ha pedig én nem jövök ki jól lányokkal akkor ne legyen egy barátom se?
2019. okt. 20. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!