Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik szexibb pizsamát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik szexibb pizsamát ajánlanátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmnél fogok aludni, akinek van egy bátyja. Ezzel a pasival az utóbbi időben elég durván flörtölünk, és már ilyen szexuális utalások is vannak. Ezzel annyi baj van, hogy még szűz vagyok, és ilyenkor mindig zavarba jövök. Ő erre jobban rákezd, de nem azon a kellemetlen módon, hanem az izgatón. Illetve kisebb fizikai kontaktusok is voltak. Pl fenéksimítás, nyakrapuszi stb.. Szóval a barátnőmnek másnap korán el kell mennie, de én még maradok ott náluk, ahol elvileg a szülők sem lesznek(ez nem teljesen biztos) Az a tervem, hogy valamilyen szexibb pizsiben kimegyek a konyhába reggelit csinálni, vagy esetleg véletlenül a nappaliban felejtem a töltőmet stb.. A lényeg hogy a pasi észrevegyen. Utána meg eljátszom a szemérmest hogy nem tudtam hogy van otthon valaki.. Ha szerencsém van, akkor kapni fog az alkalmon. Viszont nem akarok semmi nagyon kirívó pizsit, de nem is azt a sima egyszerűt. Kb valami ilyesmire gondoltam, amiket még be is tudok majd szerezni kedd előtt:

[link]

[link]

[link]

[link]

Természetesen nem pont ezekre gondoltam, csak valami hasonlóra.Az alakom is meg van hozzá.


2019. okt. 20. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:

a második nem okoz kérdőjelet, itt szex lesz


a többi szexy, de férleérthető

2019. okt. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Második de óvszert is vigyél!
2019. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon kihívóak, nekem a 2. tetszik legjobban.

Viselj egy rövid selyemköntöst alatta pedig semmit.

2019. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarsz kirívó pizsit?? Ezek mindegyike az...
2019. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon gáz vagy!!! Szuz vagy de total be vállalnál bármely idegen pasit akivel pár szót flortoltel....!

ráadásul ezekben a cuccokban... amugy ezek nem pizsamák... hanem szexi fehérneműk...

de csak megsugom jol le varr téged utána meg bottal ütheted a nyomát 😂😅😏

De nekem amugy jobban bejönnek az aranyosabb/normális pizsamák....

Sokkal lányosabb mint ezek mert ezek inkabb szex kellékek...

2019. okt. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek olyan cuccok amit a 90-es években a tupírozott hajú 40-es háziasszonyok vettek fel ha rá akarták venni valami kellemetlen feladatra a férjüket.
2019. okt. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Tudod, néha a kevesebb több. Szerintem ez a sima pizsama sokkal jobb, mint ezek a mű "nagyonszexinek akarok kinézni" típusúak. Annyi, hogy ha megvan hozzá az alakod, akkor legyen szűkebb kicsit a nadrág, hogy a popsod jól kirajzolódjon, ennyi. Semmi több nem kell hozzá.

2019. okt. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!