Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm még mindig nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm még mindig nem akarja elveszíteni a szüzességét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm 19, én 22 éves vagyok, 4 és fél éve vagyunk együtt.

Azt mondja, hogy nem érzi magát késznek rá. Pettingeltünk már, azt mondta élvezte. Az a baj, hogy én már nagyon kanos vagyok. Szeretem és emiatt nem akarom elhagyni, ha mondhatom úgy, akkor ő számomra a nagy ő, a tökéletes lány és nő. Próbáltam már vele beszélni erről, hogy miért nem akarja, de ő csak annyit mondott, hogy olvasta a neten, hogy van, aki 15 évesen elég érett ahhoz, hogy elveszítse a szüzességét, valaki pedig 30 évesen sem áll még készen rá.


Mit tegyek?



2019. okt. 20. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Vársz, vagy elhagyod, mit tudnál mást tenni? Megerőszakolhatod ha akarod, de sok értelme nincs.
2019. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
95%
Ha már beszéltetek és még mindig úgy gondolja hogy nem áll rá készen, sok mindent nem tudsz tenni. Vagy vele maradsz, és megvárod amíg készen áll rá. Vagy elhagyod őt. Ráerőltetni nem szabad és nem is fogod tudni.
2019. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Te aztán türelmes vagy.
2019. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

4es fél év után még nem volt szex? Fhu te aztan jol bírod. En biztos nem birtam volna eddig. Szerintem ez nem igen fog változni. Egyaltalan nem hajlandó normális indokot felhozni. Ha szeretünk valakit akkor megbizunk benne, kívánjuk 4 es fel ev után meg pláne.

L

2019. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem tudsz túl sok mindent tenni. Megpróbálhatod megtudni/rájönni hogy mik azok a félelmei, gátlásai amik blokkolják és azokat feloldani, de nem biztos, hogy fog sikerülni.

Úgyhogy előbb-utóbb döntés előtt fogsz állni, vagy türelmes maradsz és még vársz-vársz-vársz, vagy... igen, szakítotok, ez van.

2019. okt. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
4.5 év? Ha ebnyi idő után nem áll rá készen, nem is fog. Legalábbis nem veled. Én biztos nem szarakodnék vele tovább, és ezt nőként mondom. A petting legalább rendszeres? Rendszeresen kielégítitek egymást valamilyen módon? Vagy petting is volt 4 év alatt 1x?
2019. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Én volt hogy 9. évig fűztem egy csajt mire megadta magát. Utána meg ő jött azzal, hogy miért nem jöttünk össze hamarább.
2019. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként nem lehet hogy asszexuális?
2019. okt. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha tudná micsoda semmiségnek kerít ekkora feneket... Milyen aggályai vannak a szexszel kapcsolatban?
2019. okt. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amíg nem volt szex köztetek, addig valójában nem is vagytok úgy igazán együtt, hiába lógtok a másikon már 4,5 éve. 22 évesen, meg ha lenne lehetőségem mindenképp szexelnék, ha nem vele hát más csajjal.
2019. okt. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!