Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi van a párommal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a párommal?

Figyelt kérdés

Miután elélvez nagyon gyakran eszméletlenné válik.

Pecekig nem tér magához.

Említettem neki, azt mondja ő erre nem emlékszik.

Csak annyit szokott érezni orgazmus közben, hogy nyomást érez a mellkasában, és fájóan zsibbad a bal karja.

Elment házi orvoshoz mert nyaggattam vele. Elküldték kardiológiára meg nyaki ultrahangra meg neurológiára.

De nem akar elmenni. Azt mondja semi baja, de én aggódom érte.



2019. okt. 21. 08:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%

Hát pedig el kéne mennie orvoshoz...


De az aki ennyire nem foglalkozik a saját egészségével el hagynám... Én azt nem tudnám el viselni hogy miután szexel velem rosszul lesz meghal csak mert buzernyák volt kivizsgálni magát..

Akkor forduljon fel de NE mellettem ....

N

2019. okt. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Szeretem őt, de gyakran tényleg a sírás jön rám annyira féltem.

Ilyenkor nem lehet mentőt hívni!


Én L22 Ő F32

2019. okt. 21. 08:22
 3/28 A kérdező kommentje:
Kérdésnek akartam a mentőt. Felkiáltó jel helyett.
2019. okt. 21. 08:23
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sürgősen rúgdosd el az orvoshoz..mindenképp menjen el ezekre a vizsgálatokra,ez nem játék...állj a sarkadra
2019. okt. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
Adj neki egy kis ösztönzést. Mondd meg hogy nincs szex amíg nem megy el a vizsgálatokra !
2019. okt. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
A szívbetegség tipikus tünete. Legközelebb nem lesz szükség mentőre hanem jöhet a koporsó. Lehet infarktus.
2019. okt. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlo volt nekem is parom elkezdett lelegeztetni magamhoz tertem, el kell msnni kardiolgushoz. Szivbetegseg
2019. okt. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon nem vagyok a tiltás, a megvonás pártján, de a 68%-osnak most nagyon igaza van: valahogy el kell zavarnod a vizsgálatra, ha nem akarsz korán özvegy lenni!

Ne feküdj le vele, ne elégítsd ki orálisan sem.

Hátha a farkából jut egy kis ész a fejébe is:)

2019. okt. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál, azok nem normális dolgok, úgyhogy mindenképpen kivizsgálást igényel.
2019. okt. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Hívhatsz mentőt, de mire kiér (15-20 perc) addigra magárhoz tér és mentősök is csak annyit fognak mondani menjen kardiológiára, UHG-re. Mond meg neki, hogy amíg nem megy el addig nix szex, ha ennyire nem törődik az egészségével akkor tedd meg te helyette.
2019. okt. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!