Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt miert csinaljak a nok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miert csinaljak a nok?

Figyelt kérdés

Egyszeruen alig lehet normalisan egyejszakas kalandot kaialakitani.

Mostanaban mindig tobbet akara masik fel, pedig egyertelmu, hogybez csak egy kaland.

Nincs kimondva de teljesen erzik rajtam, hogy en mast nem akarok.

Viszont egybol jonnek utana az uzenetek, hogy itt ott miert nem talalkozunk... ramakarnak telepedni en ugy erzem

ezt miert csinaljak?



2019. okt. 21. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Mert normálisan gondolkoznak
2019. okt. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Marmint, hogy erted ezt?

Mi a normalisan gondolkoda abban, hogy egyejszakas kaland utan ezt csinaljak?

Mert amennyiben azt akarod mondani, hogy az a normalis ha az ember kapcsolatban van azt megertem, DE akkor miert mesz bele egy kalandba ismeretlennel?:)

2019. okt. 21. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod Nekik,hogy csak egy éjszakát szeretnél, kalandot, és ettől nem többet?Ha nem, ne csodálkozz,hogy többet várnak, bár én azt a csajt se értem aki első találkozás után rögtön egyéjszakás kalandba belemegy....


Lehet,hogy semmi egyebet nem akar Tőled csak + 1 éjszakát mert ójl érezte magát Veled :)

2019. okt. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Nyilván megmondja, hogy csak egyéjszakát akar... különben nem tette volna fel a kérdést
2019. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Mert nincs a pucádban annyi vér hogy megmondd neki hogy csak szexet akarsz. Csak utalgatsz rá, célozgatsz.

Ha egyenes lennél akkor megmondanád a beszélgetés elején hogy csak meg akarod dugni, semmi több.

Ja, .... hogy akkor lelépne a csaj?

2019. okt. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te most panaszkodsz, vagy dicsekszel?
2019. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!