Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak? Kb fel eve vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak? Kb fel eve vagyunk eggyutt de mindig nekem kell kezdemenyeznem. Mi az oka?

Figyelt kérdés

98%-ban nekem kell kezdemenyeznem, hogy legyen mar valami szex :(, a 2% akkor tortenik meg, hogy o az aki kezdemenyez mikor legalabb 3 napig nem teszek semmit :(.

Sajnos kezdem megunni, mintha azt ereznem nem kivan... Es semmit sem mondd, hogy mit szeretne es hogyan.. a valasz mindig az, hogy hagyja en vezessek mert en tudom mi a jo nekem....



2019. okt. 21. 14:27
 1/9 A kérdező kommentje:
30 N
2019. okt. 21. 14:29
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszelj vele ha nem javul szakits! Ennek igy nincs ertelme ha nem akar veled szexelni!
2019. okt. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Fffí de együtt érzek veled csajszi...

Rosszul esik, hogy mindig én vagyok a szexre felbújtó. El is mondom a páromnak.

Kimosolyog aztán felken a falra. Szerintem külön élvezi hoz húzza az agyam ezzel. Kiéheztet! Komolyan van hogy 2hétig...aztán olyat kapok hogy ihaj. Nem mindig vagyok benne biztos,hogy ez jó nekem így.

2019. okt. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pfff, probaltam beszelni. A valasz mindig ugyan az, csak akkor ha nekem van kedvem es csak ugy ahogy jo nekem.
2019. okt. 21. 14:34
 5/9 anonim ***** válasza:
nem kiván,vagy és ennyi az igénye,nem illetek össze,ez idővel rosszabb lessz.
2019. okt. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Le akar pattintani. Normális nőnek sértő az, ha pasasa nem kívánja, ez az önérzetét rombolja, ezért ilyenért kirakja pasasát.


Biztonságosabb férfinak, ha nője rakja ki, mert ilyenkor a nő nem lesz sértett. Meg ismeretségi körben is máshogy néz ki, ha úgy jön össze másik csajjal, hogy előző csaját otthagyta új csajért, mint az, ha őt hagyták ott.

2019. okt. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
van benne valami... sertesnek is veszem mert ugye en is szeretnem ha valaki elcsabitana :))) neha... meg akkor is ha a kapcsolat mar fel eves. az a szikra mindig kell ket ember kozott. Meg van benne valami, hogy lehet dobni akar es igy nem o lenne a hibas :(.
2019. okt. 21. 16:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más mennyiség szükséges, ezen felül nekem (ffi) vizsga előtt kb. 0 hangulatom és erőm volt hozzá, de vizsga után nyugi lett és nem lehetett levakarni. Lehet valami stressz gátolja a srácot
2019. okt. 22. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok férfi egója nem jól tűri a visszautasítást Ezért inkább ráhagyja a nőre, szóljon, ha úgy érzi, aktuális a dolog.
2019. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!