Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valami vagina magnet elmondaná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami vagina magnet elmondaná hogyan kell befűzni a suncikat?

Figyelt kérdés
Nagyon szerencsétlen vagyok de hódítani akarok.

2019. okt. 21. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Gazdagodj meg, utána könnyű lesz.
2019. okt. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha lenne erre recept, akkor nem lennének hozzád hasonlók, hidd el nem vagy egyedül, sőt..
2019. okt. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jóképűség.

Ennyi a titka.

Akkor ragadnak az emberre, maguktól adódnak a lehetőségek.

2019. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pl.ne hívd a nőknél sikeres férfiakat vagina magnetnek, a nőket meg ne hívd sunciknak. És befűzni,hanem pl.megismerni akard őket. De az ilyen geczi szűzek már csak ilyenek🙄
2019. okt. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 Az kevés. Magasság is kell hozzá. Valamelyik nap olvastam, hogy hiába jóképű, mivel nem magas, így ugyanúgy nem kell senkinek.
2019. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Biluxaa válasza:

sztm nagyon is tévedtek skácok😲

én viszonylag joképünek mondott lennék, de még véletlen se futnak utánam seregestül

tehát :legfontosabb a jo duma,beszédkészség, intellegencia, határozottság, egyéniség, önbizalom és pénz se kell /ahogy sokan esélytelnek vélik magukat/

megfelelö alkalom, szitu, kapcsolatok nagy ismeretségi kör -igy dió héjban😌

uais rengeteg dagi nagy testü ronda pali fut nem model, de nagyon csinos növel!!

2019. nov. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!