Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 4 hónaposak vagyunk de nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónaposak vagyunk de nincs köztünk szex. Szakítsak?

Figyelt kérdés

4 hónapja van barátom. 29 éves, volt köztünk szex de nem sokszor talán 5x összesen. Első kettőnél nem tudott elélvezni, ideges volt. Azután sokat bántottam vele, akkor is szakítani akartam. Ő meg mondta, hogy egyből feladom. Megfelelési kényszere van, ő állítólag úgy érzi van mellette egy 10/10es nő és teljesíteni akar de nem tud. Mióta piszkáltam nem is próbálkozik. Én meg már nem akarok. Érzem nála mikor csókolózunk, hogy van merevedése de mégsem mer kezdeményezni. Nagyon ritkán tudunk együtt aludni mostanában talán heti 1x viszont nem is próbálja meg. Nekem fontos a szex, igénylem és elmondtam neki ezt is, hogy nekem ez nagyon kevés, sőt brutálisan kevés. Nagyon fontos nekem,szeretem viszont ha nem fekszik le velem akkor nem tudok vele maradni. Én úgy érzem szép nő vagyok, figyelek az alakomra. Heti szinten edzek és nem vagyok több 48 kgnál, szóval nem gondolom, hogy baj van a testemmel. Érzem, hogy szerelmes belém de én ilyennel még nem találkoztam. Idáig minden férfi akivel találkoztam le akart velem feküdni, soha nem tapasztaltam elutasítást. Nem akarom megcsalni, de vannak szükségleteim.

Létezik ilyen?

Nem fogom fel épp ésszel, hogy egy pasi nem akar szexelni. Nem gondolom, hogy mással szexelne. Tudok a napjáról általában, és nem is az a fajta aki csalna.

24L



2019. okt. 21. 22:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha elolvasod az írásod elejét, rájössz, hogy mi a gond...
2019. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 StevenUp ***** válasza:
100%
"mindenki olyan virágot szagol amilyet szakít magának"
2019. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
lehet h szép vagy de a férfiakhoz nem értesz...annyira el vagy már magadtól szállva h milyen jó csaj vagy, de még sem tudsz egy pasit felizgatni..lehet h más pasi is így viszonyulna hozzád..néha a lelkét is figyelni kellene a másiknak te gebe
2019. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 October15 ***** válasza:
76%
48 kg? :D A kutyám 32 pls. XD Leszámítva azt hogy hamarabb hoznád elő az apai ösztöneimet mint a dugás kényszert: talán ha nem aláztad volna meg akkor megrakna. :D Komolyan nem esik le hogy mi azzal a baj amit írtál? XD
2019. okt. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem esik le, el magyaráznád?
2019. okt. 21. 22:30
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen türelmetlen vagy és nincs benned semmi megértés, és még önző is vagy, nem csoda, hogy megfelelési kényszere van, de erről te tehetsz. Az első mondatodból leesett.

Vegyél egy dugógépet magadnak, neked az kell.

2019. okt. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 October15 ***** válasza:
90%

Rendben de csak mert szőke vagy.


A pasid elmondta hogy megfelelési kényszere van és hogy mennyivel jobbnak tart téged magánál [nyilván nincs igaza de ezt most hagyjuk] erre te 0 megértéssel elküldted a halál fszára és ráerősítettél erre az érzésre és egy úttal bizonyítottad azt is hogy megértésre tőled aztán nem számíthat.

2019. okt. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: "Azután sokat bántottam vele" - mit kell ezen még magyarázni?
2019. okt. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom te nem vagy normalis persze hogy nem tud kezdemenyezni es kedve sincs hozza. Hogy lehet igy megalazni egy ferfit? Te tenyleg nem veszed eszre mennyire onzo vagy es nincs benned semmi megertes.. a pasinak kellett volna mar otthagynia teged regen. Hihetetlen hogy fel se fogod hogy te okoztad ezt az egesz problemat azzal ahogy beszeltel vele.. igazi erzelmi analfabeta vagy es melle bunko is. Gratulalok

L

2019. okt. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nők miatt alakul ki az impotencia és a korai magömlés. Pont ilyen volt az exem. Soha többé. Inkább átlagos vagy csúnyácska, de legyen megértő, önzetlen, kedves.

Te egy egoista beképzelt és agresszív nő vagy. Mert neked jàr az orgazmus.

2019. okt. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!