Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj ha a barátnőmnek túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha a barátnőmnek túl szép teste van hozzám képest?

Figyelt kérdés

Én nem tartom a testemet tökéletesnek, de a barátnőmnek 10/10-es teste van. Ez lehet gond? PL ha talál nálam jobb testű fiút, akkor szakít velem?

Szerintem azért adta lejjebb az elvárásit, mert azok a fiúk nem szerették őt igazán, és csak kihasználták. És gondolom bennem bízik, hogy én meg fogom becsülni őt.

Strandon nem néz ki hülyén? mert egy ilyen lányhoz izmos fiú illik, én rajtam meg kevés van belőle, de viszont magas vagyok.


2019. okt. 21. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Kicsit fura.

De jövő nyárig nem is lesz strand.

2019. okt. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ezen ne agyalj, örülj neki, hogy veled van így is. Ha pedig zavar, akkor járj el edzeni és volt-nincs probléma.
2019. okt. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 October15 ***** válasza:
85%

Szinte kizártnak gondolom hogy ő ilyen logika mentén választotta volna ki a pasiját. :D Már nem azért mert látatlanba idealizálom hanem mert ez a logika ránk pasikra jellemző és ez a hetero kategória. :D

Nyilván ha a csaj 16 akkor benne van a pakliban hogy 2 hét múlva már "más tetszik neki" de ahhoz is extrémen selejtesnek kell lennie. :D

2019. okt. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Figyu már, te agyhalott! Hány éves vagy? Még nem ismered a nőket! Nem a testedbe szerelmes, hanem ami sokkal fontosabb, a lelkedbe!!! Neki te tökéletes vagy, csak nem veszed észre, ha így folytatod, elkergeted magadtól! 46F
2019. okt. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy fura:D neki biztosan tetszel, vonzonak talal, azert van veled. Felesleges ilyen hulyesegeken agyalnod. Ha egy ‘jobb pasi’ miatt elhagy akkor menjen is. Normalis kapcsolatnal ilyen nincs, nem a kinezet a legfontosabb (egyebkent is mindenkinel van jobb). Ha neked vannak problemaid a kulsoddel, akkormenj edzeni. De azt magad miatt csinald, ne masok miatt
2019. okt. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kinek mi a jó férfi. nekem az izmosabb, de kis pocival. Legyen combja, Fontosabbak a tetoválások, a nagy pénisz.

Strandolni pedig én minden hónapban járok.. nyaralás, wellness itthon stb. Ill nem az érdekel, hogy más mit gondol, de szex közben látom mindig.

2019. okt. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj! Örülj neki, hogy veled van!

Kesergés/siránkozás helyett irány az edzőterem! Ha rendszeresen lejársz és nem csak tessék-lássék módon csinálod, akkor a következő strand szezonra már jobban fogsz kinézni! Ésw a lány is örülni fog neki mert miatta csinálod! Csak megsúgom, hogy amint az eredmények látszani fognak, más csajok is felfigyelnek majd rád!

Hajrá! Sok sikert!

2019. okt. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Tragikus, hogy a pasik férfifejjel próbálják bemérni , hogy egy nö mit néz rajtuk , magukból indulnak ki , hogy ök mit néznek meg egy nön . Hát persze , hogy a testét , emiatt kuldik a pasik a testukröl fotót , azt hiszi , hogy a nö erre indul be , és lesz erekciója mint nekik .

Szánalmas , mennyire nem érti egymást a két nem és özönlenek a férfi aktfotók a tornateremböl és nem értik miert nem válaszol a csaj hiszen egy gramm zsir sincs rajta es csupa izom , ja biztos mert nincs elég pénze.

A férfi szerepét kéne gyakorolni , mi egy férfi szerepe , mitöl férfi egy férfi , elsösorban biológiailag védö - gondoskodó szerep az övé, például , hogy KIALL a baratnöje mellett , ha kell , megvédi akár a saját anyja ellen is , ettöl nedvesedik a nö , nem a heréidet ha lefotózod vagy látszik a hasizmod .

Szánalmas

2019. okt. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Apá, lehet, hogy csak neked 10/10-es az a test. Szóval ha csak dicsekedni jöttél ide, azért ezt nem ártana tisztázni. Lehet, hogyha mutatsz egy képet a csajodról rögtön kiderül, hogy nem is az.

S akkor nyugodt lehetsz, hogy nem kell aggódnod. Amúgy egyébként se te döntöt el, hogy veled marad-e vagy sem. Ezzel akkor is legyél tisztában ha nem tetszik ez a válasz.

42f

2019. okt. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csajok többségénél sokkal kevésbé fontos a test mint a pasiknál.
2019. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!