Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem jó vele a szex, mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RekaFeher kérdése:

Nem jó vele a szex, mit tegyek?

Figyelt kérdés

légyszíves olvasd el, és adj tippet.


2 éve vagyunk együtt. vele vesztettem el. ő is velem

1 év után feküdtünk le és akkor fájt kicsit, vérzett is. azt gondoltam ez egyszeri eset lesz és mem fog több alkalommal fájni.

egyszerüen utálom vele az együttlétet...

felsem.izgulok rendesen, nem jól csinálja,nem tud felizgatni.

amint berakná érzem, mintha szétszakadna a nemiszervem...

mikor már kissé "jó" lenne. akkor elmegy...

egyáltalán nem mozdul meg berakja és úgy marad a pali.

én próbálok mozogni, de ne egy nő fektesse már meg a férfit...

olyan szinten kivagyok már ettől, én próbaltam sok mindent, de semmii... olyan kiábrándító.

kettesbe vagyunk, félhomály minden okés. hogy tudja így elrontani?

nem tudom már kinek elmondani, annyira szégyenlem a barátnőmnek meséltem aki azt mondta: "hogy lehet azt nem élvezni?" amire azt válaszoltam: "hogy lehet azt élvezni?" soha nem voltam mással nem tudom milyen lenne mással. gondolkoztam szakítok vele,de nemtudom még most ezt megtenni, mert szeretem.

de ez így ez a kapcsolat nulla.

szerintem senki nem volt még ilyen helyzetbe.

a barátom egy nulla, alig beszél más emberekkel, nem lehet vele nevetgélni, unalmas, unalmas, unalmas.

nem is értem mibe szerettem bele...

18 éves lány vagyok.

17 évesen vesztettem el, óvszerrel védekezünk (mint kiderült allergiás vagyok rá) mást nemtudok, gyógyszert nem szeretnék szedni, mert van egy betegségem, ami állandó gyógyszerezéssel jár...

boldogtalan vagyok, elvagyok keseredve, régen egy gyufaszálnak is örültem, már attól boldog voltam ha elmentünk sétálni egy fél órára. most semmi.

nyugtalan vagyok, stresszes, zavart. csomó lelkisegélyszolgálattal is beszéltem de rövid ideig segített csak.


2019. okt. 21. 23:37
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
párom is 18 éves azt hozzá tenném
2019. okt. 21. 23:38
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Megirtad igazabol a megoldast, szakitanotok kene. Nem csak a szex nem mukodik de kb semmi mas sem, ezt vilagosan leirtad. Vegyel erot magadon es hagyd ott.

Melleseg ha allergias vagy a gumira ugye latexmenteset hasznalsz? Csak mert ha nem, akkor az okozhat kellemetlen erzest lent (en is allergias vagyok)

2019. okt. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

olyan hosszú lenne leírni mit érzek, hogy miken megyek és mentem át miatta...

elvesztettem minden barátom miatta, a házból ki se mehetek olyan féltékeny, és még az ágyban is borzalmas.

hát az óvszerrel kapcsolatban, mindig ő veszi durexet vesz és fogalmam sincs, hogy lateksz mentes-e. de legközelebb megnézem.

2019. okt. 21. 23:44
 4/19 A kérdező kommentje:
latex*
2019. okt. 21. 23:45
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon frusztralt a szar szex az előző párommal. Az elején mindig elhittem hogy na most, és akartam aztán meg egyre inkább elegem lett. Minél több idő telik el a szakításom óta annàl tisztábban látom már szinte rosszul vagyok a gondolatától is. Neked is így lesz, túl fiatal vagy ahoz hogy innenstől rossz szexre légy ítélve...
2019. okt. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom eldonteni h ez most valami kamu kerdes vagy teljesen igaz?:D ne legyel mar idiota. Moat irtad h kbmindenkit elvesztettel miatta es nem lehet egyutt elni a feltekenykedesevel. Szakits mar vele konyorgom:D mirol beszelunk meg?

Ha tudod hog allergias vagy miert nem mondtad neki hogy latexmenteset vegyen?? Ennyire nem lehetsz nemtorodom.

Nekempl csip faj ha rendes gumival csinalom, nem is tudok ugy nedvesedni. A latexmentesnel semmi bajom

2019. okt. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
teljesen igaz kérdés amit irtam, nagyon egyszerű szakítani, azzal akivel 2 éve mindennap együtt vagyok... nemtudtam, hogy a latexmentes a jó az allergiára. mondom, hogy nem szexeltem még előtte senkivel. ő meg honnan tudná? mást se nem még ezt
2019. okt. 21. 23:56
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki az önző kis hulladékot. Keress egy tapasztaltabbat, aki érti a dolgát.
2019. okt. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Orális szex megvan? Szokta szájjal csinálni neked?
2019. okt. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez szörnyű ! Én kidobnám


28/n

2019. okt. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!