Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar mindenki komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki komoly kapcsolatot? Simán önfeledten, szórakozásból, akár többszöri alkalommal már nem is lehet szexelni?

Figyelt kérdés
Vagy ez hogy van? Olyan kiábrándító és már unalmas..
2019. okt. 23. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Mint ahogy ezek a sztereotípián alapuló polgárpukkasztó kérdések is.
2019. okt. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg így van én azt veszem észre elég sűrűn.
2019. okt. 23. 10:18
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Èn nem akarok. Utálom a kötöttsègeket. Talán egyszer ha nagyon megszeretek valakit...
2019. okt. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Nekem meg az unalmas, hogy csak egyszeri max pár alkalmas szexet akarnak én viszont hosszútávút.
2019. okt. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Lazy Lover ***** válasza:
èpp hogy nem ezt tapasztalom de mind 1
2019. okt. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg az az unalmas, hogy mindenki onfeledten hazudozik es kihasznalja a masikat.


A fenekemet kinyalna egybol, de egy randi “tul intim”. 26

2019. okt. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na pont erről beszélek utolsó. Ez az unalmas már.. Mindenki beáll a sorba..
2019. okt. 23. 10:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem akarok komoly kapcsolatot. Sajnos nem létezik olyan pasi aki elég intelligens, humoros, és "elég egyéniség" ahhoz, hogy akár csak középtávon is el tudjam viselni. Idétlen, beképzelt, önelégült, egoista pózerek. Aki normálissal eddig találkoztam, sanjos foglaltak voltak. Ez van. Úgyhogy a magam ura vagyok, élem az életem, és használom a pasikat az egyetlen dologra amire lehet. Már amelyiket lehet. :D
2019. okt. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék valakivel önfeledten szexelni, ha közben azon járna az agyam, hogy vajon most éppen mennyi nemi betegséget fogok elkapni? :D
2019. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De lehet. Én sem szeretnék kapcsolatot. Szimplán csak egy olyan pasit akivel többször! szexelhetnék. Nem pár alkalom után eldob mint egy rongyot :(


Nem kérek ajánlatokat!

2019. okt. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!