Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teszteljem a barátnőmet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teszteljem a barátnőmet, hogyjek neki, vagy szakítsak?

Figyelt kérdés

25f,24l, 2 éve vagyunk együtt. Egész jó a kapcsolat bár nem tudjuk hogy hova fog vezetni.


2 hete egyedül ment bulizni mert én külföldön voltam és elvileg minden rendben volt.


Később kaptam egy üzenetet egy ismeretlen csávótól aki írt hogy csak tudatni szeretné hogy abba a buliba "csúnyán szét****atta a barátnőmet.


Én kérdeztem a páromat hogy mi volt de azt mondta hogy csak ittak meg buliztak.


Amikor megmutattam a srác üzenetet látszott rajta hogy ledöbbent és zavarba jött de azt mondta hogy nem tudja ki ez.


Nem tudom hogy kit higyjek mert..tudom hogy nem egy szent lány...


Gondolkoztam rajta hogy esetleg megkérek vkit hogy hajtson rá,hogy lássam hogy mit reagál,ez hülyeség lenne? Őszintén szólva ha összejönne nekik akkor megkönnyítené a dolgom mert akkor biztos hogy kivágom.

Vagy csak simán szakítsak?

Köszi



2019. okt. 25. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%

Ha elmegy külön bulizni, én már akkor elzavarnám.

Mégi minek megy el egyedül ahol olyan kiéhezett kanik vannak.

Biztos a hüvelygombáról fognak beszélgetni?

2019. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én is sokszor jártam a párom nélkül bulizni, soha nem történt semmi más fiúval.

Ettől függetlenül nem gondolnám hogy egy pasi ilyet írna neked alaptalanul.

2019. okt. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A pasival "beszélgess el" személyesen, a barátnődet meg rúgd ki. Hazudott ...ha másnem arról, hogy nem ismeri a pasit. De ahogy mondani szokták, nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél.
2019. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
...ja és "egyedül ment el bulizni". Persze majd biztos barátnők nélkül megy bulizni. Egy esetben megy el egyedül, ha valójában van egy kísérője.
2019. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat. Őszintén szólva szerintem megtette..de komolyan gondolkozok azon hogy egy ismerőst vagy valakit megkérek hogy hajtson rá. Aztán ha összejön úgy dugja szájba hogy azt megemlegesse aztán mehet a francba..
2019. okt. 25. 12:32
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"valakit megkérek hogy hajtson rá"

LOL, ennek mi értelme?


Szerintem se ok nélkül kaptál ilyen üzenetet.

2019. okt. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Csak magadat szenvedteted, ha még meg is dugatod egy ismerősöddel. Szakíts vele gyorsan, aztán vesd bele magad az éjszakába és dugj meg annyi csajt, amennyit lehet. Ja a pasi adatlapját meg figyeld, aztán ha nője lesz, keresd meg és dugd meg te is. Szemet szemért, fogat fogért.
2019. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

figy, itt már bizalom kérdése a dolog. Kinek hiszel, egy ismeretlen srácnak, vagy a barátnődnek?

Persze lehet hazudik, de akkor vagy vedd észre, hogy hazudik és kérd tényleg számon, vagy meg kell bíznod benne.


Neked sem tetszene, ha egy ismeretlen csaj kezdene bejönni a képbe azzal, hogy te össze-vissza dugsz vele, pedig jóformán még a nevére sem emlékszel és ez a csaj szétcseszné a kapcsolatotokat

2019. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Már megbocsájts bro' de ennyire nem bízol MAGADBAN a saját értékítéletedben, megérzéseidben hogy fel kell bérelned valakit??? Már bocsi' de ez szánalmas.

Ne nyomozgass, ne ellenőrizgess, döntsd el hogy vele akarsz maradni vagy sem. Ha a sejtésed erős, akkor az ugyebár nem alaptalan... te magad írtad a párodról hogy "nem egy szent lány", szép perspektívák ha a párodról akit szeretsz így gondolkozol. Sztem' simán a legjobb ha szétválnak az útjaitok.

2019. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kisördög1 ***** válasza:
Beszélj a sráccal, lehet csak kamuzik mert nem kapta meg a csajod. Ha mégis akkor még leülhettek 3asban is, akkor kiderül ki hazudik.
2019. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!