Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is talon puncinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is talon puncinak akart volna tartani, ha nem jön össze a másik leányzó?

Figyelt kérdés
A szitu a következő, barátság extrákkalban voltam egy sráccal, de ma elmondta, hogy elkezdett valakivel randizni és jegeljük a dolgot. Azt is hozzáfűzte, hogy ennek ellenére ne szakítsuk meg egymással teljesen a kapcsolatot.

2019. okt. 26. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem eléggé egyértelmű a dolog. Feketén fehéren így néz ki a dolog. Eddig finom voltál neki és kényelmes a szitu, megismert valakit akivel többet szeretne, de ha mégse jönne össze neki a dolog akkor szívesen folytatná veled a dolgot /35F
2019. okt. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem barátság extrákkal kapcsolatotok volt, ahogy te is leírtad. Mivel feltételezhetően barátok is voltatok, nem akarja megszakítani veled a kapcsolatot. Nem kell túlagyalni.
2019. okt. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Igen! Tőled függ, hogy bevállalod-e a tartalék állapotot vagy inkább véglegesen kilépsz belőle!
2019. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Eleve talon punci vagy... Mi a probléma?
2019. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem ismerem a gondolkodásmódod, de a barátság extrákkal azt jelenti hogy haverok vagytok, akik szexelnek. Vagyis az emberek többségének ezt jelenti. Szóval a pasi összejött egy csajjal, ezért nem akar már veled szexelni, de ennek ellenére a barátod akar maradni. Ennyi.
2019. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Eleve nem normális a barátság extrákkal. Vagy jártok, vagy nem jártok. Nincs barátság extrákkal. Vagy a barátnője vagy, vagy a szeretője.
2019. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha te kezdenél valakivel randizni, fenntartanád vele az eddigi kapcsolatod?
2019. okt. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem szakítsd meg vele a kapcsolatot és tartsd tiszteletben hogy párja van, különben te fogsz nagyon rosszul kijönni ebből.
2019. okt. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem is kérdés ez, megszakítottam vele.
2019. okt. 26. 17:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Te még jól jártál,mert saját maga elmondta,hogy randizgat.Én kérdezgettem a srácot,hogy van e komoly a képben.Mesélt egy lányról,hogy reméli lesz köztük valami.De addig még velem hancúrozott az ágyban.Utána még többször keresett,de gondolom a másik lánnyal párhuzamosan randizgatott.Nagy nehezen mondta el végül,hogy összejöttek.Persze én rögtön kiléptem,amint megtudtam.
2019. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!