Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ifjú hölgyek, milyen az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ifjú hölgyek, milyen az a testalkat, ami legjobban tetszik?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan azt mondjátok; a belső számít. Ezt értem, de a kérdés most szigorúan a külsőre vonatkozik. Tegyük fel, hogy a pasi intellektuálisan abszolút vonzó.


Hogy néz ki az a férfi test, ami a leginkább vonzó? Milyent képzeltek el, miután a férfi elbűvölt titeket egy-két randin? Magasság, izomzat, fedettség(mennyire szálkás) szőrzet, testarányok?

Van olyan dolog, amit úgy éreztek hogy nektek jobban bejön mint az átlag nőknek? Pl eres karok, kezek?


Korotok, magasságotok, súlyotok mennyi?



2019. okt. 27. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

180+ magasság, izmos test, nem szálkás de nem is hájas. Kis pocak még jó is lehet (ami tényleg kicsi :D). Nagy férfias kéz, de nem mamutujjak. A szőr nekem nagy mennyiségben nagyon nem tetszik.

A kezet mindig jól megnézem ha tetszik egy pasi, izgató, nem tudom miért :) Tetszik ha kicsit eres (kézfej is), izmos, és szőrös (de nem túlzottan).

2019. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm első válaszoló! A szőr eloszlásával kapcsolatban mit tudnál mondani? Hol legyen, hol ne legyen?

A te korod, magasságod, súlyod mennyi (ha nem titok)?

2019. okt. 27. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

180 cm felett

Torodjon a testevel, de nem kell kigyurtnak lennie, eleg a szep szalkas. Olyan kemeny husu. Lehetoleg ne legyen pocakja.

Ha viszont valamiert a szemelyisege bejon, picit lejjebb adok ebbol.

2019. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
18:38-as, neked is köszönöm. Elfelejtetted milyen magas vagy, súlyod, korod.
2019. okt. 27. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:

165/49

35 ev

Szivesen.

2019. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Képet is linkeljetek bátran. Kíváncsi vagyok kinek mi jön be.
2019. okt. 27. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja, hogy csak(!) a belső számít, az hazudik. :D

Én 23 éves vagyok, 170 cm, 65 kg.

Számomra az ideális férfi:

Magassága: legyen nálam egy kicsit magasabb. Ha esetleg ugyanakkora, még annyira nem zavar, de ha alacsonyabb az igen, ahogy az is, ha toronyóra. Mondjuk az én 170 centimhez 170-190 cm az, ami tetszik.

Izomzata, testalkata: én az átlag testalkatot tartom leginkább vonzónak. Nem fontos, hogy kigyúrt legyen, bár némi izom azért vonzó, de nekem nem annyira fontos, és a tipikus izompacsirtáktól, akiknek majd kidurran a karja, mindene, egyenesen rosszul vagyok. Ahogy a kimondottan kövér vagy éppen nagyon sovány férfiak sem jönnek be. Ha egy kis felesleg van rajta, az egyáltalán nem zavar, de sok ne legyen. Szeretem, ha van kit fogni, ölelni, ha egy erős (nem izmos értelembe véve erős) férfihoz bújhatok. Volt egy elég sovány barátom, nekem a látvány is kissé taszító volt, miután a rózsaszín köd elmúlt, és ölelni is rossz volt egy csontos, vékony valakit. Utána egy picit mackósabb párom lett, hozzá igazán jó érzés volt hozzábújni, valahogy sokkal megnyugtatóbb volt.

Szeretem, ha széles a válla egy férfinek. Az eres kezeket is szeretem, de csak bizonyos mértékig. Amikor majd szétpattannak, az csúnya.

Szőrzete: utálom a babaarcú és -testű férfiakat. Az nem férfias. Ha a mellkason és köldök alatti részen van egy ksi szőr, az számomra nagyon vonzó, de brutál szőrös ne legyen, akkor már inkább a borotvált.. Az arca legyen borostás, vagy legyen kis szakállsa, de a nagy szakállat vagy a borotvált arcot nem szeretem. A többi tájék (hónalj, fanszőrzet) esetében egyformán jónak találom a borotváltat is és az enyhe szőrzetet is, csak dús szőrzet ne legyen.

2019. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
WOW! Na, ilyen válaszok szökőévente is csak egyszer születnek. Mindhárom válaszoló nagyon cuki volt, a harmadik pedig a legrészletesebb.
2019. okt. 27. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!