Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korkülönbség a nő javára ciki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség a nő javára ciki (25 éves pasi,33 éves nő)?

Figyelt kérdés
25 éves pasi tetszett meg és beindult a kémia+kavarás. Ez ciki 33 éves nőként? Az egesz váratlanul történt...

2019. okt. 27. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 23 évesen megvolt egy 32 éves nő, mondjuk nem lett hosszú életű a dolog, de ti tudjátok, mindketten felnőttek vagytok.

32/F

2019. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bezzeg a 30as az sz.r😁
2019. okt. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miert lenne ciki? Egy 33 eves no meg nem oreg csunya szottyadt etc:D elvezd az eletet hajra!

N

2019. okt. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki, én is voltam hosszú ideig 10 évvel idősebb nővel.
2019. okt. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Közel 1,5 évig nekem is volt egy 10 évvel idősebb, 53 éves barátnőm. Még talán most is vele lennék ha nem lett volna beteges hazudozó. (Szó szerint!!)
2019. okt. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki szerintem. Meg van pár csaj ismerősöm akik szintén 30+osak, de 25-28nak néznek ki.

Ha működik a dolog és jól érzitek magatokat, akkor meg másokkal akik negatívan álnak a dologhoz, egyszerűen ignorálni kell.

2019. okt. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Én 38 vagyok és csak fiatalabb partnereim voltak. Fiatalos vagyok és odafigyelek magamra, miért ne tetszhetnénk mi is a fiatalabb korosztálynak?...
2020. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!