Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem találni olyan lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találni olyan lányt akinek tetszene a fordított felállás? Egy lánynak sem izgalmas ez a dolog?

Figyelt kérdés

Néha feljön ez a téma baráti körben, sok lány már azon meghökken, de eddig egy lány sem mondta, hogy izgalmas lenne vagy kipróbálná, milyen ha nem őt dugják meg, hanem ő dug.

Eddigi barátnőim is nagyon furcsán néztek amikor felhoztam ezt.

Nem hiszem, hogy csak én lennék ilyen hű de szuper nyitott szóval nem értem, hogy nem sikerült eddig csajt találni akinek bejönne ez.. azért csak van olyan akit érdekel, nem?



2019. okt. 28. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem izgat a dolog. A fejemben mindenkèpp, de eddig mèg sosem próbàltam

(Èn olyan pasival nem talàlkoztam, aki hazaállít egy felcsatolhatóssal, hogy akkor most èn hatoljak belé...)

2019. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem minden nőt izgat a dolog, de attól még van akit igen, sőt határozottan kedveli is. Bár nem ők alkotják a többséget, úgyhogy sok sikert :)
2019. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Engem maximum az érdekelne, hogy a pasimat lássam másik pasival, az hogy én csináljak ilyesmit, hidegen hagy.
2019. okt. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Mert nem minden nőt izgat ez, és bevallom h engem sem. Én kicsit férfiatlannak tartom, ha elveszi az én "szerepemet"
2019. okt. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ehhez kell egy személyiség, szerintem nem a megfelelő személyiségeket szeded össze
2019. okt. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az asszonyom hozta fel,miközben egy kígyóuborkával izgatta magát,hogy sokkal izgalmasabb volna számára,ha a másik fele bennem lenne.Azóta vettünk egy dupla dildót.
2019. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert én szub vagyok. Innentől már összetudod rakni a sztorit.
2019. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szűz voltam amikor összejöttem a barátommal. Ő már idősebb vmivel, tapasztaltabb.


Mi mindent kipróbáltunk.. Mai napig vannak új dolgok.

Bdsm - en keresztül a szerepeken át addig h né dugtam őt.. Nagyon sok mindent.


Csodálkozott is h ennyire benne vagyok sok mindenben.


De én úgy vagyok vele h egyszer élek. A barátommal csinálom akiben megbizom. Akit szeretek.

Ha valami nem tetszik hát többet nem csináljuk d elehet olyat fedezek fel ami hatalmas izgalmakat adhat.


Úgyh mindent kipróbálunk ami kicsit is vonz.

Ezt is. Nem vagy egyedül, sok nő van aki benne van a dolgokban csak meg kell őket találni :D

2019. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 orton ***** válasza:
Mert a legtobb lany hetero beallitottsagu es szeretne az agyban alabb rendelt szerepet jatszani? :D Termeszetunkbol fakad.
2019. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért mert ez abszolút szokatlan dolog. Én poénból tettem fel a kérdést a barátnőmnek hogy hú de jó lenne ha most már ő dugna mert én már uncsi hogy csak én csinálom vele :-D És ekkor jött a válasz komolyan hogy rendben van. És ekkor elmentünk venni felcsatist és olajokat stb. Alig vártuk hogy hazaérjünk vele.)
2019. nov. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!