Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik ma Magyarországon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ma Magyarországon bujább, szexisebb, nála nagyobb férfifaló celeb?

Figyelt kérdés
Nem tartom valószínűnek,persze nem csoda.Csak rá kell nézni,az a csodálatos párductekintet,párductest.Van egészséges férfi,akit Berni hidegen hagy? [link]
2019. okt. 31. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát engem éppenséggel hidegen hagy
2019. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szépnek szép, de nem őt mondanám a legszexisebbnek. Gondolom, hogy te egy idősebb korosztályhoz tartozol, akinek még ő volt a nagy ideál fiatalként.


Ha nekem meg kellene jelölnöm a ma legszexibb színésznőket, akkor őket mondanám:


Lovas Rozi

Kovács Patrícia

Erdélyi Tímea

Kiss Anna Laura

2019. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem kicsit benéztétek a kérdést.Nem arra voltam kíváncsi,van e nála jobb?Van e nála nagyobb celeb "férfifaló",Magyarul ribi,aki úgy váltogatja a pasikat,mint más a zoknit.Bocsánat,de gyakorlatilag Bernin,az egész szakma végigment.:)
2019. okt. 31. 15:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Szépnek szép (volt) és tényleg nagy ribi lehet, de hány éves már, 50? Most már annyira nem tudnám elképzelni
2019. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem szeretnék erre a nőre hasonlítani. Nem tudom, mit esznek rajta a pasik, de nem igazán szép, talán csak a haja és a hangja, annyira férfias, egyáltalán nem egy álomnő.
2019. nov. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mármint azt akartam írni, hogy csak a haja szép, de a hangja nagyon férfias

Gryllus Dorka ezerszer szebb és nőiesebb.

2019. nov. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!