Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak többségének már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többségének már a kis mell tetszik jobban?

Figyelt kérdés

2019. nov. 4. 19:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem átlagban az a lényeg, hogy formás kerek legyen. Mindegy, hogy kicsi vagy nagy.
2019. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem hiszem.
2019. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem személy szerint igen.
2019. nov. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 StevenUp ***** válasza:
96%

Nem a mell a lényeg... A test legyen esztétikus. Ha a te alkatodhoz a kis mell passzol akkor az vonzóbb mintha nagy kannáid lennének

Viszont hogyha az alkatodnál fogva nagyobb melleid vannak akkor az lesz a vonzó és nem a kicsi.

Nem létezik olyan hogy kicsi vagy nagy mell... Mert egy vékony 40 kilós lányon pl borzasztóan mutatna egy C vagy nagyobb mell

Viszont egy teltkarcsu nőn kifejezetten szexis a C D mell...


Nézz a tükörbe és látni fogod hogy igazam van

2019. nov. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Annak fontos a válasz erre, aki a férfiak többségével leakar feküdni.
2019. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Irreveráns. Ne legyen 7 tűzokádó feje.
2019. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
Igen, egyre inkább a kis mell a menô
2019. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Nekem 20 éve is a kicsi tetszett. Hogy másoknál már hogy van, vagy már hogy nincs, azt nem tudom.
2019. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Igen. A-s kosár a legszexibb.
2019. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyéntől függ. Nekem nem tetszenek a túl kicsi mellek sem, de a túl nagyok sem. Tehát a teniszlabda és a görögdinnye méret közötti :D A sárgadinnye nagyságú és formájú jön be általában :D


Jó ez most így viccesen hangzik. De na :) De egyébként igazat írtak az előttem szólók. Nem a mérete számít igazán, hanem, hogy a testéhez mennyire passzol. Hiába van valakinek nagy melle, ha a testéhez képest kevésbé mutat jól. És fordítva igaz ez a kisebb mellre is.

2019. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!