Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves nőként komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nőként komoly kapcsolatot egy huszon éves pasi se akar majd velem csak szexelni max?

Figyelt kérdés
Nem igen tudom miért de ahányszor ismerkedek egy pasival az bevágja h csak szexkapcsolatot akar max.. Csak az a baj h még csak olyan jeleket se adok h nekem ez kéne. Mit rontok el mégis mindig? 22/N
2019. nov. 6. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Sztem semmit nem rontasz el, csak sok korunkbeli azt hiszi h ez menő ha benyögi, h szexkapcsolatot akar.

Rossz embereket fogtál ki eddig ennyi.


Nem hinném h minden huszonéves ilyen gondolkodású.

2019. nov. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

#1 vagyok lemaradt a

22L

2019. nov. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Jah, kicsit trend lett... hülyék na

Csak a farkuknak jóblegyen, meg még tabit is szedj, mert nem akar gumit húzni, ja meg szopj is... majd felnőnek

Vagy nem

Kevés a komoly pasi

F

2019. nov. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem rontasz el semmit, ők a hülyék. Ez van. Ismerkedj pár évvel idősebbekkel!
2019. nov. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

A huszonéves pasik még csak fiúcskák. Nem állítom, hogy nincs köztük olyan akit keresel, de azok nem azok között vannak aki bejön neked = nem menő csávók. Tanulnak és/vagy dolgoznak építik a karrierjüket, pont ezért nem rugaszkodnak el a valóságtól. Így nem tűnnek fel neked, ráadásul pont azt gondolják a huszonéves csajokról, hogy pénzre mennek, kefélnek minden buli után mással.

Nem egyszerű a helyzet tudom, de elkeseredésre sincs semmi okod.

2019. nov. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hú, ez nem így néz ki. Ez pont olyan, mint amikor azt mondják, hogy minden nő ribizli vagy minden pasi csak szexet akar. A valóságban többféle ember van és többféle dolgot akarnak.

Ha te sorozatosan egyféle emberbe futsz, akkor gondolkodj el azon, hogy miért van ez.

2019. nov. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!