Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti nem szoktátok néha úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem szoktátok néha úgy érezni, hogy jó volna valami pikáns, szexi képet csak úgy spontán csinálni és kirakni snapchatre, instára? Csak én vagyok ilyen perverz hogy néha ezt érzem? :D

Figyelt kérdés
f/28
2019. nov. 8. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem is előfordul ilyen érzés. Néha nézem magam a tükörben egy szexi bugyiban és arra gondolok, milyen klassz kép lehetne ez valami oldalon. Most pl. irigylem azokat a modell holgyeket akik egy fehérnemű reklám kedvéért több méteres képen szerepelnek bugyiban és melltartóban, úgy hogy mindenki ott csorgathatja a nyálát.

(Plakát a Lehel térnél a Lehel u. kezdetén lévő házfalon látható)

2019. nov. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Jó olvasni hogy nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel. :)
2019. nov. 8. 08:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Erre ott a twitter, oda tolhatsz 18-as tartalmat. :D
2019. nov. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerencsére abban a korban nőttem fel, amikor még nem voltak ezek az okostelefonok és felnőtt fejjel volt annyi eszem, hogy tudjam, ha ilyet csinálok, egy életre tönkre vágom a jövőbeli karrieremet. És ez biztos. Tényleg vágjam magam alatt a fát, csak azért, mert kicsit kanos vagyok és így próbálok kielégülni?
2019. nov. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha felismerhető arc nélkül rakod ki, akkor nem olyan vészes az szerintem.
2019. nov. 8. 09:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Néha én is szoktam ilyet érezni. Ilyenkor csinálok néhány képet, és a legjobban sikerült 1-2-t elküldöm a csajhaverjaimnak. Ismernek már, tudják hogy ez a mániám, megnézik de le se szarják :)
2019. nov. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Biztos túl sok pasi küld nekik olyan képeket és már immunissá váltak. :D
2019. nov. 8. 10:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Vannak akik így gondolják, de nem árt tudni hogy ami a netre egyszer kikerült az lehet örökre ott marad (igen a snapchat-ről is le lehet menteni) vagy éppen ismerős megláthatja. Csináld ha ezt szeretnéd, de csak halkan elárulom nem ettől fognak rád tapadni a csajok.
2019. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De van amikor nagyon ilyen feeling myself kedvemben vagyok. Ilyenkor lövök 1-2 pikáns képet és elküldöm a pasimnak üzenetben.
2019. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ha felismerhető arc nélkül rakod ki, akkor nem olyan vészes az szerintem."


Ha egy anonym oldalra osztanád meg VPN-en keresztül, úgy, hogy előtte szerkeszted a képet, hogy semmilyen adatot ne mentsen el, akkor azt mondanám OKÉ.

De te Insta és Snapre írtad, ami alapból tárol minden személyes adatot, ott nem tudsz anonym maradni és valszeg a mobilfotózás után egyből feltöltöd. Elárulom, hogy nagyon sok infót elraktároz a kép, amiről lehet nem is tudsz. Pl itt a gyakorin egy pasi nőnek nézett engem és küldözgetett magáról farokfotókat, csak nem vette észre, hogy a GPS koordináták be voltak ágyazva, szóval pontosan meg tudtam mondani, hogy melyik kisváros kisutcájából küldte nekem a képet. Onnantól kezdve pedig nem nehéz megkeresni a tulajt.

2019. nov. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!