Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideig bírjátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig bírjátok a maszturbálást lányok?

Figyelt kérdés
Mindig próbálom a lehető legtovább húzni, a max kb 50 perc volt

2019. nov. 8. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

10-15 perc után elélvezek

20/l

2019. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha Próbálom elhúzni kb 30 perc

De van mikor 5 perc alatt elélvezek

19/l

2019. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül gyorsan letudom, olyan 5 perc. Elmegyek, aztán kábé meg is unom, alszom.


Amikor a párommal maszturbáltam (ez most hülyén hangzik, de nem vele együtt, hanem kábé ő volt a "segédeszköz" - ne kérdezzétek) akkor meglepően gyorsan repült az idő, többször is elmentem. Akkor hagytam abba, amikor már fizikailag nem tudtam tovább mozogni.

2019. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 October15 ***** válasza:
60%
3.: Alapvetően pont nem tudnak érdekelni a gyk-s kiszólások de pls erre mégis hogy a büdös életbe ne kérdezzünk rá? XD
2019. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Van aki 5 percig, van aki háááát... sokkal-sokkal tovább (igaz nem is egyszer élvez). Mindenki csinálja úgy ahogy neki jólesik, pont ez a lényege :)
2019. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb idő amíg csináltam az 2 óra volt.
2019. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
30 perc körül
2019. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!