Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor valaki akár itt akár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor valaki akár itt akár máshol leírja, hogy ilyen vagy olyan pénisz undorító szerinte, akkor azt hogy csekkolja előre egy férfinál?

Figyelt kérdés
Pl gyakran írják a nem felfele görbül vagy egyenes, hanem oldalra vagy le, akkor az undorító és nem szeretik sokan. Ezt hogyan tudjátok előre ellenőrizni? Vagy az első aktus alkalmával mikor már áll a fazon pélója, akkor visszakoznak vagy hogyan működik ez?

2019. nov. 9. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ez inkább preferencia dolog

esetleg egyéjszakásnál ha meglátja, otthagyja

viszont, egy rendes kapcsolatnál szerintem nem ezért fog otthagyni, mert jajj neked olyan van

2019. nov. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem úgy indítok egy kapcsolatot, hogy na muti mid van még most, hogy leléphessek ha olyan. Egyszer volt egy pasi akinek eszméletlenül ronda farka volt és nyilván már akkor derült ki amikor összejövőben voltunk. Elfogott a rosszullét amikor ránéztem. Kétszer bírtam rávenni magam, hogy lefeküdjek vele aztán leléptem. Sajnáltam mert amúgy egy nagyon kedves fiú volt akivel ezt leszámítva minden tök jól alakult de egyszerűen undorodtam a farkától. :/
2019. nov. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kedves előző: azt esetleg egy picit ki tudnád fejteni, hogy miben nyilvánult meg a csúnyasága? köszönöm!!
2019. nov. 12. 00:14
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Én nem igen tudok elképzelni csúnya farkat egészséges, fiatal pasin. Ha imádom az ízét meg az illatát, akkor élvezettel lennék vele bárhogy is néz ki a farka. Csak akkor visszakoznék ha túlzottan picike vagy lóméretű lenne, netán "használhatatlanul" görbe. Egyénként pedig a farok az, ahol nem a külső számít:)

19L

2019. dec. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én viszonylag hamar kavarok a kiszemeltemmel, pont emiatt. Volt pár rossz tapasztalatom ezzel kapcsolatosan és többet nem szeretnek senkivel úgy összejönni, hogy nem láttam meg teljesen:)
2019. dec. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha valamiben ezen a teren a technologia segit, akkor az a Snapchat. Kis tinik artatlan jatszotere, ahol 10 masodperc utan eltunnek a fotoid es a screenshotot jelzi az alkalmazas.

Szerintem a mai vilagban azzal indul az egesz, hogy elobb minden reszletet lat mindenki. Viszont az is feltunt, hogy szemelyes talalkozas helyett is inkabb sextingelnek.

Oszinten szolva nekem megkonnyebbules, hogy nincs zsakbamacska. DE. Elotte mindig megkerdeznek.

2019. dec. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves 5-ös, és ha nem tetszett valami mikor már meztelen volt a srác, akkor simán felöltöztél és elmentél vagy azért akkor már végigcsináltad?:)

2019. dec. 3. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!